En Çok Para Kazandıran Oyunlar

1

En Çok Para Kazandıran Oyunlar

Oyun sektörünün her geçen gün gelişim göstermesi, insanları para kazandıran oyunlar konusunda atılım yapmaya itmektedir.

Oyun oynamanın yaşı olmaması, kişilerin oyun oynamaktan zevk alması, onları para kazandıran oyunlar konusunda neler yapabileceklerini araştırmaya yönlendirmektedir. Oyun oynayarak para kazanmak için, herhangi bir oyun konsolu ihtiyacı da bulunmamaktadır. Bir bilgisayar, iyi bir internet bağlantısı ve oyun deneyimine sahip olunması, oyun oynayarak para kazanmanın yollarını açabilir.

Oyun oynama eğlencesini para kazanarak daha keyifli bir hale getirmek isteyen kişiler, bu konu hakkında araştırmalar yapmaktadır. İnternet üzerinden oyun oynayarak para kazanmanın belli başlı yöntemleri vardır. Oyun üreticileri, sadece oyun oynamanız, oyun oynarken canlı yapmanız veya oyun için düzenlenen turnuvayı kazanmanız durumunda sizlere para ödemesi yapabilir.

En çok para kazandıran oyunlar içerisinde yer alan oyunları oynayarak, sizlerde para kazanabilirsiniz. Liste içerisinde yer alan ve oynadıkça sizlere para kazandıracak oyunlar şu şekildedir:

 • İkinci hayat
 • Oyuncu Bilinmeyen Savaş Alanı
 • Çıkış 3000
 • efsaneler Ligi
en cok para kazandiran oyunlar
en cok para kazandiran oyunlar

İkinci hayat

Eğer tutkulu bir şekilde oyun oynuyorsanız, o zaman The Sims oyununu bir kerede olsa oynama ihtimaliniz yüksektir. The Sims oyununa oldukça benzeyen Second Life, oyun içerisinde Linden Dollars olarak kazandığınız miktarı, nakite dönüştürme imkanı sunmaktadır.

Çinli Anshe Chung, Second Life oyunuyla 1.000.000$ kazanmıştır. Bu durumda Second Life’ı en çok para kazandıran oyunlar listesinde ilk sırada olmasını sağlamaktadır. Oyunu oynayan herkes, Anshe Chung kadar olmasa da, ciddi bir şekilde çaba gösterenlerin güzel meblağlar kazanmasını sağlamaktadır.

Oyun oynayarak para kazanma listesi içerisinde yer alan Second Life oyununu, şu anda 3 milyondan fazla aktif oyuncu bulunmaktadır. Second Life oyununda, sanal gayrimenkul, araç satma, içerik oluşturma, konser, giyim, etkinlik ve gösteri yapılmasını teşvik etmektedir.

Second Life oyunu içerisinde, bu yöntemler gibi para kazanılabilecek pek çok yöntem bulunmaktadır. Oyun içerisinde kazandığınız Linden Dollars’ları nakite çevirerek, para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Oyuncu Bilinmeyen Savaş Alanı

Piyasaya sürüleli çok fazla zaman geçmemiş olmasına rağmen hızlı bir yükseliş yakalayan PUBG, iyi para kazandıran oyunlararasında yer almaktadır. PUBG oyununda amaç, uçaktan atlayarak ulaştığınız adada, tüm rakiplerinizi öldürmektir. Eğer tüm rakiplerinizi alt etmeyi başarırsanız, size çeşitli hediyeler verilmektedir.

Oyun içerisinde elde etmiş olduğunuz hediyelerinizi dilediğiniz takdirde, Steam üzerinde yer alan pazarda satarak, oyun üzerinden para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Steam pazarı üzerinden para kazanma imkanı sunan oyunlar, genel olarak bu şekilde bir işleyiş izlemektedir.

Oyun içerisinden kazanılan ve “Skin” adı verilmekte olan çeşitli kostüm, aksesuar vb. eşyaları diğer oyunları satarak, para kazanma şansı elde edebiliyorsunuz.

Çıkış 3000

Exodus 3000 oyunu, oyun oynayarak para kazanmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir oyundur. Exodus 3000 oyununda, rol yapmanız gerekmektedir. Dünyanın artık yaşanmaz bir hale geldiği, insanların Mars gezegeninde yaşamaya başladıkları bir ortam içerisinde imparatorluk inşa ederek, çeşitli ittifaklar kuruyorsunuz ve düşmanlarınız yok ediyorsunuz.

Oyun oyna para kazan listesi içerisinde yer alan Exodus 3000 içerisinde, oyun içi para birimi olarak, Mars doları bulunmaktadır. Oyun içerisinde Mars doları kazanabilmeniz için, düşmanlarınızı yok ederek, harabeleri arayarak ve yanardağları keşfederek elde edebiliyorsunuz.

Exodus 3000 oyununa ilk kayıt olduğunuzda 5.000 Mars doları size hediye edilmektedir. Exodus 3000 oyununda en güzel olan şey ise, bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yükleme işlemi gerçekleştirmemeniz. Oyuna kayıt işlemini tamamladıktan sonra, direkt olarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

efsaneler Ligi

Level atlayarak, oynadığınız oyuncunun karakterini yükselterek ve karakterini yükselttiğiniz bu oyuncuyu para karşılığında satarak, League of Legends üzerinden para kazanabilirsiniz. League of Legends oyunu hayranları, seviyeleri yüksek olan karakterlere 10.000$’a kadar ödeme yapmayı göze almaktadırlar.

Oyunda yer alan bir karaktere 10.000$ para ödemek, çoğu kişi için saçma geliyor olsa da, bu paraları veren çılgın oyuncular bulunmaktadır. Çünkü League of Legends gibi oyunlara, büyük bir tutkuyla bağlanmış oyuncular vardır. En çok kazandıran oyunlar içerisinde yer alan League of Legends oyununda, yüksek özellikte bir karakteriniz varsa o zaman, para kazanmanız çok kolaydır. Böylelikle, oyun oynama eğlencesini nakde dönüştürebilirsiniz.

Katar’da İş İmkanları. En Fazla İhtiyaç Duyulan Meslekler

Katar’da Nasıl İş Bulunur? Katar İş İlanları

Katar’da Maaşlar ve İşçi Ücretleri

Katar’da Yaşam Koşulları ve Sosyal Hayat

Katar’da Yaşam Giderleri. Aylık Ne Kadara Geçinilir?

Katar’da Üniversite Okumak. Üniversite Ücretleri


1 yorum
 1. İtachi diyor

  Oyun oynuyarak para kazanan istiyom Paraya ihtiyacım var Ve dünya insanlar çok Değişiyo
  Artık bir şeylerin değişim vakti geldi.
  Dünya ve inaslık değişim vakti geldi geçiyo.
  Sizden tek istediğim pubg veya Legue of legends oynuyarak para kazanmak istiyorum
  7/24 Oyunda olurum Bana Gmailden Ulaşa bilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.