Dubai Personel Alım İlanları

6 2.356

Dubai Personel Alım İlanları

Yurt dışında çalışmak ve daha fazla olanaklara sahip olmak adına il olarak Dubai personel alım ilanları insanlar arasında çok fazla merak konusu olmaktadır.

Dubai personel alım ilanları her geçen gün yurt dışında çalışmak isteyen kişiler arasında en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Daha fazla kazanmak ve daha iyi bir yaşam sürdürebilmek için yurt dışında çalışmaya kakar verilirken Dubai her zaman ilk sıralarda yer alan ülkeler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı bu ülkede iş olanakları, iş ilanları ve başvuru işlemleri gibi pek çok konu merak edilmektedir.

dubai personel alim ilanlari
dubai personel alim ilanlari

Dubai’de İş İmkanları Nelerdir?

Dubai de çalışmak, rahat ve daha iyi olanaklara sahip olmak için her zaman yurt dışında çalışmaya karar verenler için ilk sırada yer almaktadır. Bu neden ile yapılan araştırmalarda burada olan iş imkanlarıhakkında detaylı olarak bilgi alınmaya çalışılmaktadır. Ülkede en fazla iş imkanı olan sektör turizm sektörü olup pek çok kişi bu alana yönelmektedir.

Dünyanın her yerinde çok fazla tercih edilen turistik mekanlara sahip olan Dubai de çeşitli meslek alanlarında da iş bulmak mümkün olmaktadır. Turizm sektöründe yanı sıra eğlence, inşaat gibi çok sayıda alanlarda da iş olanakları bulunmaktadır. Bu ülkede kazançlar Türkiye ile kıyaslandığı zaman yaklaşık olarak 3 kat daha yüksek olmakta ve en az 1500 dolar civarında olmaktadır. Hatta inşaat sektörü gibi alanlarda bu durum 2500 ile 3500 TL oranlarındadır.

Dubai İş İlanları

Genel olarak, Dubai’de çalışmak isteyen kişiler için firmalarkurumlar iş ilanları yayınlamaktadırlar. Bu ilanlar farklı iş bulma platformlarında görüntülenmekte ve geçtiğimiz yıl itibari ile hazırda devam eden iş ilanları detaylarıyla yayınlanmaktadır. Emirates Hava Yolları kapsamında Dubai de çalışmak üzere mühendis,  hava yolu operatörü, müşteri hizmetleri, kabin görevlisi, pilot ve çağrı merkezi personeli gibi farklı alanlarda personel alımlar yapılmaktadır.

Genel olarak adayların ilanlara iş başvurusu yaparken İngilizce bilmeleri tercih edilmekte olsa da zorunlu olarak şart koşulmamaktadır. Uluslararası platformlarda iş ilanlarına bakarken temel düzeyde İngilizce dili bilinmesi zorunlu olabilmektedir. Dubai de iş ilanlarına bakmak için internet üzerinden belirli site adreslerine girilerek detaylı olarak incelemeler yapmak mümkün olmaktadır. Dubai’ye işçi götüren ve elaman arayan yerli ya da yabancı şirketlerin bu ülkenin iş ilanlarına iş bulma sitelerinden ulaşmanız çok daha kolay olmaktadır.

Dubai İşçi Alımı Alanları

Dubai de işçi alımı her geçen gün daha da artmaktadır. Bu işçi alımlarına en fazla talep gören farklı iş alanları bulunmaktadır. Bu alanlar;

 • Teknoloji sektörü,
 • Bilişim sektörü,
 • Gıda sektörü,
 • İnşaat sektörü,
 • Tekstil sektörü,
 • Kozmetik sektörü,

Yukarıda yazılı olan sektörler en önemli işçi alımları olan alanlar olmaktadır. Ancak bunların yanı sıra farklı alanlarda da işçi alımları yapılmaktadır. Yurt dışına Türk işçi götüren firmalar ile anlaşılması durumunda Dubai de çalışma şansına sahip olabilirsiniz. Kısa süreli bir çalışmada olsa bile istenilenden fazla birikimler yaparak Türkiye’ye geri dönüş yapmak mümkün olacaktır. Dubai iş ilanları için hem İŞKUR sitesi tarafından hem de kariyer siteleri üzerinden güncel olarak paylaşıldığından en doğru şekilde takip edebilirsiniz.

Dubai İşçi Alımı İş Başvuru Formu

Dubai iş başvuru formu ülkede çalışmak isteyen kişilerin atacağı ilk adım olarak görülmektedir. Burada yer alan işlere iş başvuru formu doldurmak isteyen kişiler adına Dubai iş ilanları iş başvuru formu olarak iki farklı çeşitlerde bulunmaktadır. yerli ve yabancı iş arama ile bulma siteleri üzerinden Dubai’ye üzerinden bu ülkeye eleman arayan firmaların iş ilanlarına iş başvuru formu doldurarak iş ilanı başvurusu yapılması mümkün olmaktadır.

Bunların yanı sıra Dubai de iş yapan şirketleri yabancı firmaları araştırarak tespit edilen firmaların internet üzerinden siteleri üzerinden insan kaynakları bölümü den genel iş başvuru formu doldurarak genel iş başvurusu yapılması mümkün olmaktadır. Dubai de çalışmanın tek olumsuz yanı yılın her ayında çok sıcak olmasıdır. Ancak dışarıda çalışmayanlar için bu pek sorun olmamaktadır. Ülkeye ait olan sitelerde gün içinde çok sayıda iş ilanları yayınlanmaktadır. Eleman arayanlar ülkede yer alan iş sitelerine ilan verilmektedir.

Katar’da İş Kurmak. Katar’da Ne İş Yapılır?

Katar’da İş İmkanları. En Fazla İhtiyaç Duyulan Meslekler

Katar’da Nasıl İş Bulunur? Katar İş İlanları

Katar’da Maaşlar ve İşçi Ücretleri

Katar’da Yaşam Koşulları ve Sosyal Hayat

Katar’da Yaşam Giderleri. Aylık Ne Kadara Geçinilir?

Katar’da Üniversite Okumak. Üniversite Ücretleri

6 Yorumlar
 1. Serdal İPEK diyor

  Merhaba ben Serdal ipek kalıpçı ustasıyım 3 kişiyiz ihtiyaç imiz var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 05444092221

 2. Kudbettin diyor

  Merhaba ben kudbettin kum daha önce türizimde calıştım mesleğim ızgara ustasıyım kasaplık soguk meze ve aşçılık yapmışım yardımcı olursanız sevinirim tşk 5459617634

 3. Ramazan diyor

  Kamyon tır dorse lovbet
  Damper şase makas kaynak ustasıyım
  39 yaşım yurtdışı is arıyorum
  543.253.96.14

 4. Ahmet diyor

  15 yıllık argon ve eloktorot kaynak ustasıyım yurtdışı iş ariyoru 05535556308

 5. İshak diyor

  Merheba pide lahmacun usta sıyım fınrıncıyım yani hertürlü ekmek işindede çalışırım yardımcı olabilecek biri varsa memnun olurum 05418425847

 6. Hasan elma diyor

  Merhaba ben komilik yapıyorum. Yurtdışında çalışarak yabancı dilimi geliştirmeyi hedefliyorum hem çalışıp hemde okumak istiyorum teşekkürler +905062722705

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.