Dosya Yükleyerek Para Kazanma  ( 4 site 1500 TL Kazanç)

0

Dosya Yükleyerek Para Kazanma  

Teknolojinin gelişmesiyle beraber internet bizlere birden fazla kolaylık sunmaya başladı. Sunduğu bu kolaylıklar arasında özellikle dosya yükleyerek birçok kişi tarafından tercih edilen para kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır. 

Dosya yükleyerek birçok kişi bu yolla para kazanmasını sağlayan yöntemleri arasında yer almaktadır. Burada yapmanız gereken öncelikle dosya yükleyerek para kazandıracak bir site bulmanızdır. Özellikle dolar bazında ödeme yapan bu tür siteler için çokça önem sağlayan bir kazanç yolu olarak görülmektedir. Dosya yükleyerek para kazanma sayesinde siz de günlük 10 20 dolar bir kazanç sağlayarak en az Türk lirası ile 100 lira civarında bir gelir elde etmeniz mümkün. 

dosya yukleyerek para kazanma 4 site 1500 tl kazanc
4 site 1500 tl kazanc

Dosyalar Nasıl Yüklenir

İnternet sayesinde artık para kazanmak mümkün bu sayede sunulan yöntemler arasında çokça tercih edilen yöntemleri arasında dosya yükleyerek para kazanma birçok kişinin merak ettiği para kazanma sağlayan yöntemler arasında yer almaktadır. Bu sayede sunulan yöntemler arasında dosya yükleyerek para kazanma birden fazla internet kullanıcısı tarafından tercih edilen para kazanma yöntemlerindedir. 

Bu sayede günlük olarak yüz iki yüz lira kazanan kullanıcılar bulunmaktadır özellikle dolar bazında ödeme yapan dosya yükleyerek uygulamaları ve siteleri Türkiye’de de hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sayede sunulan hizmetler arasında birden fazla kolaylık sağlayan dosya yükleyerek sitelerine göz atmak için yapmanız gereken yazımızın devamını okumak 

Dosya Yükleyerek Nasıl Olur?

İnternette birden fazla dosya bulunmaktadır. Özellikle insanlar için özel olan ve önemli olan dosyaları yüklemek için birçok kişi bu dosyaları farklı linkler sayesinde birçok kişiye yollamaktadır. Yolladığınız bu dosyaları indirme başına hesabınıza yüklenen kuruş cinsinden para miktarları belli kişiye ulaştıktan sonra yüksek miktarlar oluşur. 

Özellikle 1 dolar gibi miktarlar 1000 kişi indirme bazında bu miktar 20 lira tarzında bir kazanç sağlayacak daha fazla kazanç elde edebilmeniz açısından sosyal medya hesaplarını aktif kullanmalısınız. Aktif bir şekilde kullandığınız sosyal medya hesaplarınız sayesinde siz de yüksek kazançlar elde edebilmeniz mümkün. 

Neler Yükleyerek Para Kazabilirim 

Dosya yükleyerek para kazandırma siteleri için yüklemenizi isteyecekleri dosyalar arasında öncelikle telifsiz ve sahte dosyalar olmamasına dikkat etmektedir. Çünkü insanlar tarafından sürekli şikayet alan dosyalar bu tür siteler tarafından silinmektedir. Bu nedenle bu tarz sitelerden gelir elde etmek için amacına uygun resim, video, oyun gibi dosyaları yüklemek en doğrusudur. 

Aynı zamanda dosya yükleyerek para kazanmak için dosyalarınızın güvenilir olup olmadığına da dikkat etmek gerekir. Burada dikkat etmeniz gereken ben hangi tür dosyaları insanlara sunarsam bana kazanç sağlar düşüncesidir. Bu düşünce sayesinde burada yer alan dosyaları hızlı bir şekilde indirme yolu ile siz de gelir elde edebilirsiniz. 

En İyi Dosya Yükleyip Para Kazandırma Siteleri 

Birçok kişi tarafından tercih edilen Turbobit dosya yükleme sitesi 2009 yılından bu yana hizmet veren köklü dosya yükleme siteleri arasında yer almaktadır. Arayüzü ve kullanım kolaylığı olan bu dosya paylaşım sitesi aynı zamanda Türkçe dil desteği de sağlamaktadır. Bu sayede kolay bir şekilde dosya yükleme yapabilirsiniz. 10 dolar çekim sınırı bulunan Turbobit’de 10 dolar ve üstü miktarların çekimini yapabilmektesiniz. 

Bu sitede dosya yüklemek için belli kotalar bulunmaktadır bu kotalar için ödemeniz gereken ücret sayesinde daha fazla kota elde edebilmektesiniz. Özellikle 1500 mb kotasında elde ettiğiniz kazanç 16 dolar civarında olup bunu günde 10 kişinin indirdiğini düşündüğünüzde yüksek kazançlar elde etmeniz mümkün. 

Dosya yükleme

Ülkemizde hizmet veren dosya yükleme siteleri arasında yer alan Fileupload’da çokça tercih edilen dosya yükleme siteleri arasında yer almaktadır. Fileupload sitesinin sunduğu avantajlar arasında özellikle 100 gb boyutunda indirme sağlamasıdır. Aynı zamanda 1000 indirme başına sunduğu fiyat 6 ve 7 dolar olup bunu Türk lirası ile çarptığımız zaman bu miktar 50 lira civarında bir kazanç elde etmeniz mümkün. Bu sitede minimum para çekme miktarı 1 dolardır. 

Süratçı

Birçok kişi tarafından tercih edilen bir diğer indirme yapabileceğiniz siteler arasında yer alan Rapidgator’da birçok açıdan önemli dosya yükleme sitesi arasında yer almaktadır. Bu site son derece kullanışlı ve güvenilir olmasının yanı sıra aynı zamanda sunduğu sınırsız depolama desteği ve hızlı indirme seçenekleri bulunmasından dolayı çokça tercih edilen indirme siteleri arasında bulunur. Bunun dışında aynı zamanda da Türkçe dil desteği de bulunmakmtadır. 

Yukarı-4ever 

Dosya yükleyerek sitelerinden birisi de Up-4ever bu sitede güvenilir ve hızlı altayapısı ile kullanıcılarına para kazandırma açısından önemli sitelerden birisidir. Aynı zamanda bu sitede indirme başına şansınız da bulunmaktadır. Depolama alanı 120 gb olup indirme başına çekim yapabileceğiniz minimum miktar ise 1 dolar civarındadır. 1000 indirme ile kazanabileceğiniz miktar ülkemizde 3 dolarken diğer ülkeler de ise 8 dolar civarında kazanç sağlayabilirsiniz. 

Kullanıcılar bulutu

Kuruluş açısından daha yeni kurulan siteler arasında yer alan Userscloud’da çokça tercih edilen dosya indirme siteleri arasında yer almaktadır. yüksek kazançlar sağlayan bu sitede indirme miktarına göre paranızı anında alabilmeniz mümkündür. 1000 indirme başına kazanmış olduğunuz para ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda burada yer alan ücret de ülkeden ülkeye de değişiklik göstermektedir. 

Dropapk

Bir diğer dosya indirme ile para kazandıran siteler arasında yer alan Dropapk sitesi de birçok kişi tarafından merak edilen siteler arasında yer almaktadır. Dropapk sitesi ile de indirme başına yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu sitede 1000 indirme ile 1 ile 20 dolar arasında bir kazanç sağlamak mümkün. 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.