Dosya Paylaşarak Para Kazanma

0

Dosya Paylaşarak

Dosya paylaşarak para kazanmak istiyorsanız, üye olabileceğiniz sitelere üye olarak indirme başına ve Premium olarak para kazanabilirsiniz.

İnternet üzerinden güvenilir yöntemleri araştırıyorsanız, internetten para kazanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Herhangi bir sermayeniz olmadan bu yöntemle evden para kazanabilirsiniz. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları tarafından tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte su konuda güvenilir firmalarla çalışabilirsiniz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu iş sayesinde, evde yalnızca birkaç saat çalışarak kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Yüklediğiniz dosyaların kullanıcılar tarafından indirilmesiyle sistem dönmektedir. Bu şekilde Premium satışlardan para kazanabileceğiniz gibi indirme başına da para kazanmanız mümkündür. Bu tamamen sizin çalıştığınız firmalarla alakalı bir durumdur. Bazı kişiler bu yolla ciddi anlamda para kazanabilmektedir. Sizde dosya paylaşarak evden rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

 

dosya paylasarak para kazanma
dosya paylasarak

Dosya Paylaşarak Yöntemleri

Dosya paylaşarak yöntemlerinden biri indirme başına para kazanmaktır. Yani doğrudan insanlar bu dosyaları ne kadar indirirse siz de o kadar para kazanırsınız. Aynı zamanda Premium satışlar üzerinden de para kazanmanız mümkündür. Dosyanızı indiren kişilerin siteden indirmeyi daha hızlı yapabilmek için Premium alması durumunda sizde bu işlemden komisyon alabilirsiniz. Komisyon oranları bazın %70’lere kadar ulaşabilmektedir.

Bu yolla para kazanabilmek için dosyalarınızı tercih edebileceğiniz bir upload sitesine yüklemektir. İndirme linki için de linki çeşitli blog sayfalarına, web sitelerine ve sosyal medya araçlarına gönderebilirsiniz. Böylece dosyanız ne kadar çok indirilirse siz de o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte dosyanızı hızlı bir şekilde indirmek için reklamsız indir seçeneklerinden de para kazanmanız mümkündür. Komisyonlarla birlikte ciddi anlamda para kazanmanız mümkündür.

Dosya Paylaşarak Nasıl Para Kazanılır?

Dosya indirerek para kazanmakta dosyanızın boyutu çok ta önemli değildir. Burada önemli olan dosyanızın kaç kişi tarafından indirilmiş olduğudur. Bundan dolayı dosya paylaşarak parakazanmak için harekete geçebilirsiniz. Bu işi yapmak istiyorsanız dosyalarınızın çalıntı olmamasına ve uygunsuz içerikler bulunmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yasaklı kategoriler dışında dilediğiniz seçenekler arasından dosya paylaşabilirsiniz. Daha önce indirmiş olduğunuz dosyalardan yola çıkarak siz de uygun içerikler üretebilirsiniz. Uploud yaparak para kazanmak için tercih edebileceğiniz birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerden birini tercih ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Güvenilir sitelerle çalışmanız her açıdan yararlı olacaktır.

Dosya Paylaşarak Para Kazanabileceğiniz Siteler

Dosyanıza indirme başına para verebilecek birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerden biriyle çalışarak güvenilir yollardan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Turbobit tercih edebileceğiniz sitelerden biridir. Köklü bir şirket olan turbobit, herhangi bir sınır tanımadan indirme başına ödeme yapan bir sitedir. Aynı zamanda sitede istediğiniz farklı planlarından herhangi birini kullanarak para kazanmanızı sağlayacaktır. Satıştan ve indirme başına para kazanmanızı sağlayan sitede dosya boyutu ile indirme başı ne kadar kazanacağınız önceden belirlenmiştir. Bununla birlikte Premium satış komisyonunuzda önceden bellidir. Dosya paylaşarak para kazanabileceğiniz siteler arasında yer alan turbobitte tarife uzatma komisyonları da bulunmaktadır.

Tercih edebileceğiniz sitelerden bir diğeri hızlı bir şekilde büyüyen ve güvenilir sitelerden biri olan fileupload sitesidir. Bu site, Avrupa ülkeleri ve Amerika ülkelerinden yapılan indirmelerde farklı ücret, diğer ülkelerden yapılan indirmelerde farklı ücret ödemektedir. Tercih edebileceğiniz bir diğer site, depositfilestir. Uzun bir depolama süresi olan site, halileo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

Upload İşinde Çalışırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eğer dosya paylaşarak para kazanmak istiyorsanız, bu işe başlamadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat etmeniz durumunda çok kolay ve sorunsuz bir şekilde para kazanabilirsiniz. Öncelikle dikkat etmeniz gereken konu kota meselesidir. Bazı siteler kota sınırı koymaktadır. Bu hususa dikkat etmeniz yararlı olacaktır. Bir diğer husus ta silme süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı siteler, eğer bir dosya uzun süre indirilmezse o dosyayı silmektedir. Bu süre siteden siteye değişmekle birlikte ortalama 30-90 gün arasındadır.

Dosya paylaşma işinde çalışmak istiyorsanız, Premium partnerlik dikkat etmeniz gereken bir diğer husustur. Premium partner olursanız, dosyanız daha uzun bir süre silmeden kalacaktır. FTP ile dosya yükleme de dikkat etmeniz gereken bir diğer husustur. Dosya upload ile para kazanmak için belirli konularda dikkatli olmalısınız.

 

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.