Czn Burak Katar İş Başvurusu 2022

175

Czn Burak Katar İş Başvurusu

CZN Burak olarak tanınan Burak Özdemir, yurt içinde bulunan 5 şubesinin dışında yurt dışında ilk şubesini açmaya hazırlanıyor. Peki, Katar’da açılması planlanan mekana iş başvurusu nasıl yapılır?

czn burak katar is basvurusu
czn burak katar is basvurusu

Sosyal Medyanın En Sevilen İsmi Czn Burak

Sosyal medya kullanmakta olan herkes, Czn Burak ismi ile muhakkak karşılaşmıştır. Sosyal medyada paylaştığı kısa videoları ile tanınan Czn Burak, kısa zamanda sosyal medya fenomenleri arasında yerini aldı. Bu durum, kısa zamanda geniş kitlelere ulaşmasını sağladı ve gelinen son aşamada milyonlarca kişiye hitap edebiliyor durumda.

Czn Burak takma ismini kullanan ve bu şekilde tanınan Burak Özdemir, bir süredir hayatımızda yer almakta. Burak Özdemir, sosyal medya hesaplarında yaptığı kısa videosu paylaşımları ile biliniyor. Ancak alışılagelmişin dışında tarzı sayesinde diğer aşçı ve mekan sahiplerinden farklı bir noktada yer alma başarısı gösteriyor.

yaparken kameraya bakması ve gülümsemesi ile bilinen Czn Burak ya da gerçek ismi ile Burak Özdemir, sosyal medyanın gücünü en iyi kullanan kişiler arasında yer alıyor. Hal böyle olunca, kısa zamanda geniş kitlelere ulaşmış durumda. Öyle ki, Czn Burak yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı ülkelerinde de beğenilerek takip ediliyor.

Sosyal Medyanın Gücü

Bilindiği üzere teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok hizmet de online ortama aktarılmış durumda. İnternet ağının yaygınlaşması ve gelişen teknolojik aletler, sosyal medya kavramını hayatımıza dahil etti. Sosyal paylaşım siteleri sayesinde bireyler paylaşımlar yapabiliyor ve birbiri ile etkileşime girebiliyor.

Sosyal medya araçları olan Facebook, Instagram, Twitter, TikTok ve bunun gibi platformlar, sınırları tamamen ortadan kaldırmış durumda. Gelinen son aşamada bireyler dünyanın farklı noktalarındaki hizmetlerden yararlanabildiği gibi aynı zamanda dili, dini ya da kültürü farklı olan bireylerle de etkileşim sağlayabiliyor.

Sosyal medyanın bu gücü, yalnızca sosyal ilişkileri değil, aynı zamanda işletmeleri de etkilemiş durumda. Sosyal paylaşım sitelerini aktif ve doğru bir şekilde kullanma başarısı gösteren işletmeler doğru yerde, doğru zamanda, doğru hedef kitle ile buluşuyor ve neticede kısa zamanda geniş kitlelere hitap ederek büyüme başarısı gösteriyor.

Czn Burak Kimdir?

Bahsi geçen bu durumun en iyi örneklerinden biri de Burak Özdemir ya da bilinen adı ile Czn Burak. Czn Burak’ı daha yakından tanıyacak olursak ve Czn Burak kimdir sorusunun yanıtını aramaya çalışacak olursak Czn Burak; aslen Hataylı olan ancak İstanbul’da 24 Mart 1994 tarihinde dünyaya gelmiş olan internet fenomeni ve lokantacıdır. Asıl adı Burak Özdemir’dir.

2011 yılında tekstil fiması sahibi olan babasının desteği ile Aksaray’da Hatay Medeniyetler Sofrası adından bir lokanta açarak sürece dahil olan 27 yaşındaki fenomen, birkaç yıl içerisinde Türkiye’de 5. Şubesine ulaşma başarısı göstermiştir.

Burak Özdemir’e dair en çok merak edilen konulardan biri de neden Czn ismini kullanıyor olduğudur. Aslında bu durum, Burak Özdemir’in bir vefa borcu ödeme isteğinden kaynaklanıyor. Zira Özdemir’in babasının sahibi olduğu firmanın adı Cinzaro. Burak Özdemir de bu kelimenin kısaltmasını kullanıyor.

Czn Burak, ve Tiktok uygulamaları üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmiştir. yaparken kameraya bakması ve gülmesi ile tanınan Czn Burak, kısa zamanda milyonlarca kişiye ulaşmıştır.

Halihazırda Czn Burak, ’da 22 milyon takipçiye ulaşmış durumdadır. ’da da hesabı bulunan Czn Burak, burada 2 milyondan daha fazla sayıda takipçiye ulaşmıştır. Benzeri bir durum, TikTok uygulamasında da geçerlidir. Yaptığı şovları ile salt bea akımından sonra smiley bea akımını şov dünyasına dahil etmiştir.

Czn Burak Yurt Dışına Açılıyor

Sosyal medya araçlarını aktif ve doğru bir şekilde kullanarak geniş kitlelere ulaşmış olan Burak Özdemir, yurt dışında da takip edilmektedir. Öyle ki, yurt dışından pek çok konuk, Burak Özdemir ile tanışmak ve kendisinin yaptığı yemekleri için ülkemize gelmektedir. Özdemir’in ünlülerle yaptığı paylaşımları son derece ses getirmiştir.

Belirtildiği gibi Burak Özdemir’in sahibi olduğu Hatay Medeniyetler Sofrası, halihazırda 5 şubesi ile hizmet vermektedir. Burak Özdemir şimdi de yurt dışına açılmayı planlıyor. Yurt dışındaki ilk şubenin nerede olacağı merak konusuydu. Yapılan açıklamalara göre yurt dışındaki ilk şube Katar’da açılacak.

Hatay Medeniyetler Sofrası Katar şubesi için tüm hazırlıkları tamamlayan ve görkemli bir mekan ayarlamış olan Özdemir, burada çalışacak olan kişileri seçmeye başladı. Başvurular online iş arama siteleri üzerinden yapılabildiği gibi, Hatay Medeniyetler Sofrası resmi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Hatay Medeniyetler Sofrası resmi internet sitesine girmeniz durumunda ana sayfa üzerinde, yukarıda çeşitli başlıklar göreceksiniz. Bu başlıklar arasında iletişim başlığı da yer almakta. Bu menüye tıklamanız durumunda karşınıza, sizden çeşitli bilgilerin istendiği bir sayfa çıkacak.

Bahsi geçen bu alanda bireylerin adı, soyadı, telefon numarası ve e-posta adresi istenmektedir. Ayrıca aynı sayfa üzerinde konu, şube seçimi ve mesaj gibi alanlar da mevcuttur. Bu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak gerekmektedir.

Katar Şubesi İçin Başvurular Alınıyor

Şayet sayfa üzerindeyseniz, Hatay Medeniyetler Sofrası İş Başvurusu yapmak için iletişim kısmında yer alan konu seçimi kısmını doldururken, konuyu iş başvurusu şeklinde seçebilirsiniz. Bu seçimi yapmanız durumunda, mesaj kısmında kendinizden detaylı bir şekilde bahsetmeniz mümkün. Sonrasında, uygun bulunmanız durumunda zaten ekip sizinle irtibat kuracaktır.

Hatay Medeniyetler Sofrası, yurt dışı iş başvurularının yanı sıra yurt içi başvuruları da değerlendirmekte ve kabul etmektedir. Zira işletme büyümeye ve yeni şubelere sahip olmaya devam etmektedir. Dolayısı ile yurt dışı iş başvurusu yanında yurt içi iş başvurularını da değerlendirmeye almalısınız.

İşletme, kendisine yapılan iş başvurularını değerlendirirken tecrübeye oldukça önem veriyor. Hatta işletmenin en çok önem verdiği ve değer verdiği konunun tecrübe olduğunu bilmenizde fayda var. Elbette yurt dışı başvuruları için kişilerden dil bilmesi de isteniyor ve bekleniyor. İlk yurt dışı şubesinin Katar’da açılıyor olması nedeniyle Katar şubesine yapılacak olan başvurularda İngilizce ya da Arapça bilme şartı aranıyor. Ancak yurt içinde olan başvurularda bu şart aranmıyor.

Türk ve Arap Kültürü Bir Arada

Czn Burak, yurt dışında ülkemizi profesyonel bir şekilde temsil etmeye hazırlanıyor. Burak Özdemir’in ilk yurt dışı deneyimi için Katar’ı seçmesi de tesadüf değil. Bilindiği üzere Hatay, Suriye ile sınırı olan bir ilimiz. Öte yandan burada yaşayan ailelerin bir kısmının kökeninde Arap kültürü yer alıyor. Dolayısı ile Hatay ili, Arap kültürüne en çok aşina olan illerimiz arasında.

Bahsi geçen bu durum, kültürüne de sirayet ediyor. Hal böyle olunca, Hatay, Türk ve Arap kültürünün bir araya gelmesi ve tek bir potada erimesi ile birlikte eşsiz ve enfes yemeklerin ortaya çıktığı bir mutfak haline geliyor.

Buradan da anlaşılacağı üzere, Burak Özdemir’in aslen Hataylı olması hem yurt içinde açılan Hatay Medeniyetler Softası türlerinin seçiminde hem de yurt dışı şubesi için Katar’ın tercih edilmesinde oldukça etkili bir durum.

Siz de yurt içi ya da Katar şubelerinden bir tanesi için iş başvurusu yapabilir ve Czn Burak’ın sahibi olduğu Hatay Medeniyetler Sofrası ekibinin bir parçası olabilirsiniz. Czn Burak Burger çatısı altında çalışmak için Czn Burak iş başvurusu kapsamında garson ve komi ilanları, temizlikçi ve bulaşıkçı ilanları ve mutfak görevlisi ilanları bulunmaktadır. Başvuru Formuna Kariyer Başvurusu ‘ndan ulaşabilirsiniz.


175 Yorumlar
 1. Erkan diyor

  Merhaba yıllardır cafe işletmeciliği yaptım bu pandemi döneminde kapatmak zorunda kaldım şimdi yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. Aytekin diyor

  Donerciyim kesmem güzel hep hayalimdi czn Burak bey ile çalışmak inşallah olursa mutlu olurum bol kazançlar

 3. Enes sarikan diyor

  2017 4 .5 yildir bu isin icindeyim deneyimliyim den beri yiyecek içecek bölümünde çalıştım komi, garson,tezgâh bölümünde çalıştım çalıştığım yerler bursa kebap evi bolumangal keyfi tecrübeliyim yurtdışı çalışmak isterim

 4. Musa diyor

  Made durumum yok

 5. Musa diyor

  Temizlikçi

 6. Bedii diyor

  Hayırlı Ramazan olsun öncelikle ben 6 sezon stwrt olarak ötelerde çalıştım inşallah nasipse sizin ailenize katılmak ve sizinle birlikte çalışmak gurur duyarı saygı ve sevgilerimle dönüş yaparsanız sevinir şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin arkadaşlar ✋

 7. Özkan diyor

  Mrb 4 yil komilik yapip son 2 senedir garsonluk yapiyorum toplam 6 yildir isin icindeyim acıkcası ihtiyacim var calismam lazim her turlu her sekilde.zorluk olbilir zorlugun ustesinden gelecegime inaniyorum

 8. Özkan diyor

  Basvuru formu gibi bisey bulmaya calisiyorum bulamiyorum yoruma yazdim o yuzden gormeni cok isterim insallah gorursun abi

 9. Ömer diyor

  Çok acil işe ihtiyacım var

 10. Yasin diyor

  Arapçayı su gibi biliyorum Arap ülkelerinde çalışabilirim

 11. Ahmet diyor

  Merhaba benim yurt dışı tecrübem var yabancı dil Arapça ve İngilizce

 12. Ali Adal diyor

  Czn özdemir le çalışmak istiyorum

 13. Beşir Ayaz diyor

  Merhaba insanlarla iyi iletişim kuran tecrübeli ve efendi kişiliğim var bi süredir işsizim ve zor durumdayım geri dönüş sağlarsınız çok memnun kalırım

 14. Hüseyin diyor

  Ya abi lutfen artık biriniz sesimi duyun ya biriniz bana yardım edin vla bila ben turkiyede her turlu iş yamtım havacılık cifci reklam cı bulaşıcı copcu yani butun işi yaparım ama birisinin bana yardım etmesini artık istiyorum beni alın buradan ya05455940984 buradan ulaşırsanız cok seminirim

 15. Hüseyin diyor

  Cezene Burak abi ben seni cok seviyom hemde hemşerinim benide gotur yanına
  .
  . .

 16. Esat diyor

  Merhabalar ben Mardin de garsonluk yaptım ve pandemi nedeniyle her yer kapandı yurt dışında sizinle birlikte çalışmak benim için bir şeref efendim saygılarımla yardımcı olursanız sevinirim

 17. İsmail diyor

  Yur dışında iş aramaktayım yardımcı olurmusunuz

 18. Ercan diyor

  Merhaba ben 1 yıldır iş sizin daha çok zordurumdayim ve çocuklarıma aileme bakamaz hale geldim umudum Rabbimden beni çagirmaniz ve yuvama bı dur demek nolursunuz beni alın işe sizlerden ricam eve et alacak durumum yok 0545 326 78 12 mucizenizi ailemle dört gözle bekliyoruz

 19. OLUGHBEK diyor

  Merhaba iyi günler Burak abi nasılsınız Ben de sizinle birlikte çalışmak istiyorum benimle alır mısınız mutfakta çalışmak istiyorum 3 senelik tecrübem var Bu da benim numaram 0537 613 62 78 İyi günler abiciğim

 20. Birol çakır diyor

  Meraba aşcı yardımcısı belgem bostayım iş ariyorum yardimci olursanız sevinirim czn burak ustaya selam

 21. Halil diyor

  merhabalar SN:CZN BUTAK BEY ben olabildiğince işini seven benimseyen ve işimi patron işi olarak değil kendi işi olarak benimsediğini belirtmek isterim gerek STEWART DEPARTMANI gerek mutfakta aşçı yardımcısı temizlik meydancı olarak gayet ciddi ve oldukça hakimiyetim var Mersin şehir Hastanesi’nde 3yıl 9 ay bunun 2, buçuk senesini Stewart ttünel tipi makinaları oparatörlüğünü titiz bir şekilde yaptım âşçı ustalarım referansımdır urfalıyım ana dilim arapçadır duruma göre dilimin yettiğince konuşurum bahsettiğim işlere ciddi anlamda çok iyi bir şekilde hakimim fakat başvuru yapamıyorum kararda sizingibi deneyimli iş adamlarıyla tabikide çalışmak isterim saygı ve sevgilerimle

 22. Tarkan ERTOĞRUL diyor

  Beni almanız çok istiyorum

 23. Veysel diyor

  İyi çalışmalar 7 Senedir Garsonluk yapıyorum Daha Önce Magaza Sorumlu Şeflik yaptım tecrübeliyim Bekar birisiyim İsmim Veysel 05527463352 Bu numaradan ulaşabilirsiniz şimdiden teşekkürler iyi çalışmaşar Katar

 24. Faruk DEMİR diyor

  Merhabalar Ben fotoğrafçıyım isterseniz sizin fotoğrafçınız olabilir

 25. Süphan diyor

  Merhaba can burak abim ben süphan dal diyarbakır liyim diyarbakır da yaşıyorum yaşım 30 söfurluk işi yapıyorum ve seninle çalışmak istiyorum her türlü araba kullanıyorum lütfen yardımcı olmanı istiyorum allah gönlüne göre versin

 26. Mustafa Atlı diyor

  14 yaşından beri lokanta kebap salonu kafe ve firinda çalıştım halen çalışmaktayim .Sizleri tanimak ve sizlerle çalışmak isterim . Büyük ailenize katılmak isterim ..Şimdiden Teşekkür Ederim…

 27. Rıdvan diyor

  Selamın Aleyküm Burak abi inşallah okursun bunu , abi öncelikle daha önce garsonluk yaptım 3 yıl şuandada 3 yıldır Hatemoğlu firmasında çalışıyorum şef olarak benim yabancı dilim çok çok az abi ama orada mekanımız kapandıktan sonra gün içerisinde temizlikçi ve hizmetli olarak çalışabilirim eğer ihtiyacın varsa inşallah yorumumu okur bana bir iş olanağı sağlarsın Rabbim başarınılarını daim etsin Bol bereketli olsun HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR.

 28. Ömer bakır diyor

  Merhaba Burak bey tek hayalim bu sizinle beraber çalışmak 23 yaşındayım turizmde garsonluk yapıyorum uygun gorurseniz sizinle devam etmek istiyorum

 29. Ömer bakır diyor

  Merhaba Burak bey tek istediğim sizinle beraber çalışmak 23 yaşındayım turizmde garsonluk yapıyorum uygun gorurseniz sizinle beraber çalışmak istiyorum

 30. Ömer bakır diyor

  Merhaba Burak bey tek istediğim sizinle beraber çalışmak 23 yaşındayım turizmde garsonluk yapıyorum uygun gorurseniz sizinle devam etmek istiyorum

 31. Ömer bakır diyor

  Merhaba Burak bey tek istediğim sizinle beraber çalışmak 23 yaşındayım turizmde garsonluk yapıyorum uygun gorurseniz sizinle devam etmek istiyorum

 32. Mahsun diyor

  Katar Doha da çalışmaktayım yabancı dile sahibim mesleğim garsonluk

 33. Ferudun diyor

  Selamin aleyküm czn Burak abi öncelikle sosyal medyada takipçinizim yapmış olduğunuz yardimlarda sizleri takdir ediyorum ve bir takipçiniz olarak sizi çok seviyorum ALLAH bu güzel yolda yar ve yardımcınız olsun bir takipçiniz olarak gözlemlerime göre nerde bir mazlum var yardımına kosuyorsunuz. ALLAH ayağınıza taş değdirmesin hayırlı bol bereketli kazançlar versin. İsterdimki bende sizin ailenizde bir çalışan olmak sizin yanınızda yer almak nasip kısmet Burak abi saygılarımı sunarım…

 34. Ramazan diyor

  Sizinle çalışmak istiyorum

 35. Abdullah diyor

  Ben herturlu işte çalıştım pratik Arapça dahil arapcama çok güveniyorum tek hayalim yurt dışında çalışmak

 36. Samet diyor

  Merhaba Burak bey sizlerle çalışmak istiyorum yurt dışında bir kardeşiniz olarak yaşım 22 gerekirse lavabo temizlerim gerekirse meydancı olurum siz nasıl uygun görürseniz efendim inşallah dönüş sağlarsınız umudumu yitirmiyorum

 37. İbrahim diyor

  Garsonluk ve restaurant personelliği deneyimim vardır bende iş arıyorum. Arapça biliyorum ana dilim gibi

 38. Ramazan vural diyor

  Selamın aleyküm abi ben aşçıyım sizinle beraber çalışmak istiyorum yaşım 22

 39. Ensar diyor

  Merhaba ben 1 yıl garsonluk yaptım tecrübeli yim Şanlıurfa da yaşıyorum ana dilim arapça iki dil biliyorum arapça Türkçe yardımcı olursanız sevinirim

 40. Emre diyor

  Selamın aleyküm Burak abi 20 yaşındayım 3 yıl büyük restoranda garsonluk yaptım hafızım Arapça dilim azcık var seninle beraber çalışmak isterim

 41. Fevzi kaya diyor

  Merhaba biz 2 ustayız 17 yıldır künefeciyiz bütün künefe spesiyel çeşitlerini biliyoruz ustalık,kalfalık,usta öğretici belgelerimiz mevcuttur arapça dilimiz vardır

 42. Oktay diyor

  Slm Burak bey ben garsonluk komılık hatta alakart tarzı calıstım gıda isini bilirim sızı tanımak sızın ailenızden olmak cok isterim. Eger beni ailenıze katarsanız cok sewınırım cokta dua ederim gercekten cok ihtiyacı olan insanım donerse iz sewınırım cok tskler.

 43. Yusuf kenan diyor

  Merhaba burak bey uzun zamandır şef garsonun ihtiyacınız halinde herturlu arz ve taleplerinize hazırım.

 44. Yakup diyor

  Bende sizlerin yanızda calışmak istiyorum yıllardır hayalimdir yurt dışına gelmek

 45. Muhammed imal diyor

  Merhaba Burak bey ben Muhammed imal ıgdırlıyım İstanbul’da yaşıyorum 26 yaşındayım garsonluk komılık şoförlük ne olursa olsun çalışırım sektörünüzde çalışmak istiyorum eğlencem inşallah olursa oraya gelirim teşekkürler 05537513476

 46. Nail MERİÇ diyor

  Merhabalar Garsonluk deneyimim fazlasıyla mevcut yurtdışında çalışmak istiyorum

 47. Orhan Süleyman diyor

  Slm Burak bey ben garsonluk komılık üç yıl boyunca çalıştım ben arap ve türk yemekleri isimleri biliyorum hem Arapça hem Türkçe ve biraz ingilizce biliyorum sızı tanımak sızın ailenızden olmak cok isterimgercekten . gerçektencok ihtiyacında var

 48. Yunus ecer diyor

  Merhabalar Burak bey benim adım yunus 23 yaşındayım Hatay lıyım 8 seneden beri döner ustalığı yapıyorum askerde aşçıydım karakola tek başıma 5 çeşit yemek çıkariyodum 80 90 kişiye 8 sene dahil içinde 3 sene de kebapçılık ta yaptım dediyim gibi Hatay usulü soslu döner ustası oldum için de baya il gezdim gurbete alışığım yani

 49. Ümit diyor

  Slm ben fırıncıyım yurtdışı restaurantlar da 13yillik tecrübem var yurtdışında çalışmak istiyorum Pizza pide ve ekmek çeşitlerinde ustayım Arapça Türkçe dilim var iletişim için 05350637261

 50. Abdurrahman emek diyor

  Burak abi babam çalışamıyor hasta devletten hiç bir destek alamıyoruz Allah rızası için yardımcı olur musunuz

 51. Abdi dogan diyor

  Ben abdi dogan firinciyim mersinde basladin1989cirak olarak basladim firinciliga antalyada restronlarda otellerde calistim simdide kibrista calisiyom 30senedir meslegin icindeyim 05338437118 tel

 52. Şeyhmus diyor

  Ben çalışmak istiyorum

 53. Şeyhmus Kutlucan diyor

  Beş sezon stwirlik yaptım makine ustasıyım 05432530023

 54. İsmail diyor

  Abehayran ben nezaman gelim arapça var türkçe var ingilizce var rusca var almanca var ispanyolca var nedersiniz gelimim

 55. Aziz diyor

  Geri dönüş yapılırmış acaba

 56. Aziz diyor

  5 senedir gıda sektöründeyim ön kebab talfayım ön hazırlıçı olarakta 2 sene çalıştım nasipse olur durumum yok

 57. Sertuğ diyor

  Bende 2020 Ekim’de askerden geldim geleli işe ihtiyacım var kısacası yapamacağım iş yok ne iş verilse yaparım.

 58. Muhammet diyor

  Selamlar abi işe ihtiyacım var aileme bakıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 59. Heybulah diyor

  Benden sadecə guvenlik olur sporcuyum

 60. mehmet diyor

  Selamın Aleyküm öncelikle yaşım 27 yaklaşık 4 senelik profosyenel olarak hd iskender şubesinde 1 yıl komi 3 sene olarak garson olarak görev aldım müşteri iletişimim oldukça kuvvetlidir müşteri ne ister nasıl uğurlanır oldukça bilgi sahibiyim sipariş kontröllü olarak takip ederim şuan için çalışmıyorum.

 61. Fatih diyor

  Abe selam aleyküm Abe bana iş lazım ben askere gidip gelene kadar benim başvurumu kabul olsun size zahmet 05 20 Haziran askere gideceğim haberin olsun

 62. Veysel diyor

  Selamın aleyküm öncelikle bu platformu bilmiyorumdum daha yeni öğrendim ve başvuru yapmak için geldim şansımı denemek istedim 5 yıllık otel garson restoranda çalıştım garson olarak hayalim zaten yurd dışı gidecek gücüm yok Allahtan umut kesilmez kolay gelsin teşekkür ederim

 63. ÖMER KAYA diyor

  MUHASEBE FİNANS VE MALİYET UZMANIYIM İSİZNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIM.

 64. Ali Çiftçi diyor

  Garsonluk yapdım abi 4sene ful arapçam var
  yanımda arkadaş var İngilizce biliyor İntermediate derecesi var 2 sene Garsonluk yapmış
  Memleket ben urfalıyım arkadaş Türkmenistan
  Yaş ben 19 arkadaş 21

 65. Ali Çiftçi diyor

  +05456064698 Ali çiftçi

 66. Ali Çiftçi diyor

  Garsonluk yapdım abi 4sene ful arapçam var
  yanımda arkadaş var İngilizce biliyor İntermediate derecesi var 2 sene Garsonluk yapmış
  Memleket ben urfalıyım arkadaş Türkmenistan
  Yaş ben 19 arkadaş 21
  +05456064698

 67. Yunus diyor

  Yaşım 20 daha önce çalışmadım deneyimli değilim ama çok kısa bir zamanda işi kavrama yeteneğim var inşallah bu mesajımı görürsünüz de hayatımın dönüm noktası olur

 68. Mahsum yılmaz diyor

  Diyarbakır’da yaşıyorum iyi bir çiğköfte ustasıyım bunun yanında soğuk meze ustalığımda var ilgilenirseniz sevinirim

 69. Bekir diyor

  Slm şuan katardayim sizinle çalışmak isterim 50685196 uygun görürseniz arayın dohadayim İngiliz ve arapcam var

 70. Ali selek diyor

  Merhabalar;
  Mesleğim kasap ve kebapçı sizinle çalışmayı çok isterim.
  İyi çalışmalar dilerim

 71. Ahmet Vahit demir diyor

  Selamın aleyküm abi komilik te yaparım bulaşık ta yıkarım kısacası verilen tüm işleri layıkıyla disiplinli bir şekilde yaparım.bakmak ile yükümlü olduğum bir ailem var arapça dilim de var sizinle çalışmak benim için gayet iyi bir fırsat olacaktır lütfen geri dönüş yapınız.

 72. Abdullah büyükkaplan diyor

  Daha Önce garsonluk Yapma Tercubem Var yaşim 23 Bekarim

 73. OLUGHBEK diyor

  I want to work yogurt at work.Yoğurt işte çalışmak istiyorum.

 74. Doğan diyor

  Hatay/Antakya
  Yaş:30
  Yurt dışı tecrübem 2007 den 2020 ye kadar Katar ulkesinde çalıştım
  Meslek Kebabçı
  10 yıl dan fazla birsüre katar/duheil de
  Kebab üzeri her 《türlü hazırlık ve pisirim》de
  Çalıştım
  Halen meleyimde aktifim
  Tel:05369955571
  Sağladıginız bu iş fırsatları icin tesekkürler

 75. Doğan diyor

  Yaş:30
  Meslek Kebab ci
  Et tavuk uzeri her türlü doğrama terbiye hazirlik yaparım
  Yurt dışı tecrübem var
  Katar ülkesinde 2007 den 2020 ye kadar restorantta
  Hem ocakbasi
  Hem hazırlık üzeri çalıştım
  Katari bırakma nedenim
  Koronadan dolayı işsizlik oldugundan ben ve bazı arkadaşlarımı alamadılar
  05369955571
  Yurtdışı da çalışma isteyim türkiye ki
  Işsizlik kötü koşullar sebebiyle ailemi gecindiremiyorum
  Kısmetse sunacaginiz iş fırsatı için teşekkürler
  Allah cümlemizin gönlüne göre versin

 76. Valentina diyor

  Merhaba! Size ayda 3500 dolardan (üç bin beş yüz dolar) fazla ödeyebilecek bir işe mi ihtiyacınız var? Bu ajanın yardımıyla bir iş buldum. Eposta: michaeljobopportunity @ gmail. com

 77. Ali shele diyor

  Merhaba
  benim adım Ali memleket Suriyeli
  istanbul’da yaşıyorum
  Türkçe ve Arapça ve biraz İngilizce biliyorum
  Katar şubesinde sizinle çalışmak istiyorum
  05343825837
  Alishele1993@gmail.com

 78. Sefa diyor

  Merhaba burak abim benim cok işe ihtiyacım var durumum kötü güler yüzlüyümdür otellerde garson olarak calıştım restoran İn da bana iş verir misin pasaport um var hazır yaş 27

 79. Barış diyor

  İyi günler Burak bey İtalya’da testoranta
  Çalıştım İtalyanca biliyorum ingilizce az biliyorum

 80. Serdar diyor

  Burak bey Katar’da çalışacak ekibim var 7kişiyiz inşaat kalıpçı ustasıyız

 81. Mert diyor

  Meraba abi yazarken bile burda çok güzel hissediyorum olur yada olmaz ben restoranta garsonluk yapıyorum gerkirse senin yanında komilik yaparım yeterki seninle çalışiyim benim mertder.65 ulaş bana abim

 82. Muhiddin diyor

  Merhaba de. Ben yaşımı 23 yaş da şimdi İstanbul meydanda çalışıyorum garsonluk yapıyorum

 83. Muhiddin diyor

  Merhaba de. Ben yaşımı 23 yaş da şimdi İstanbul meydanda çalışıyorum garsonluk yapıyorum. 05375824219

 84. Fatih diyor

  Daha önce 3 yıl otelde çalıştım.Otelin Restorant,Alacarte,Bar ve Animasyon bölümlerinde çalıştım.Bir çok departmanın iş ve işleyişine hakimim.
  Sizinle çalışmak isterim.

 85. Yunus polat diyor

  Yaa şimdi elimde hiçbir aşçılık vesayre gibi meslker olmasada elim çok pratiktir benim bu siteye basvurmamin sebebi durumumuzun olmaması çok platform gördümde hiç birine güvenip bakmadım sırf sen varsın diye katılmak istedim gönlü zengin insan

 86. Tarık diyor

  Abi yazarken bile mutlu oldum hayırlı uğurlu olsun abi Rabbim gönlüne göre versin abi eğer bir eleman arıyorsanız hem Arapça hem Türkçe bilen kişi işine yarıyorsanız ben hazırım abi ben 16 sene yurtdışında yaşadım abi Hem Arapça hem Türkçe iyi biliyorum size iyi günler abi

 87. Kemal diyor

  05392063428 Selam Burak bey ben sizinle çalışmak isterim saygilar

 88. Kemal diyor

  05399663428 Selam Czn Ailesi bende sizinle çalışmak isterim saygilar

 89. Abdullah diyor

  Selamün aleyküm Abi Benmde İşe İhtiyacim Var Ne olursa Yaparım Yakinda Düğünüm olacak Yaninizda Yer Almayi Birlikte Calismayi Cok İsterim Hayrli isler Bol Kazançlar İnşallah ❤️

 90. Yaşar diyor

  Merhaba 3 sene otelde garsonluk yaptım ingilizce ve arapcam var sizinle çalışmak benim için bir onurdur

 91. Tuncay Gündüz diyor

  Yaşım 22
  Adım Tuncay Gündüz
  Gaziantep’te yaşıyorum
  Fırıncı ustasıyım
  Fırında her iş elimden gelir Burak Bey
  No : 0555 012 08 64

 92. vedat diyor

  bulaşık temizlik işi olursa

 93. vedat diyor

  vasıfsız elaman lazımsa yardımcı olursanız sevinirim
  her türlü işi yaparım

 94. İsmail miliğ diyor

  Merhaba Burak abi daha önce bu işi yapmadım hiç başvurum da olmadı ama elim çabuk alışır 1 hafta da kaparım işi inşallah beni seçersin abi

 95. Kamil Ergün diyor

  Her Türk gencinin istediği gibi bizde yurt dışında herhangi bi işde çalışma isteğimiz var ama isterim ki o çalışmak istediğimiz yer senin gibi Güler yüzlü iyi kalpli insanın yanında olsun.

 96. Ömürcan diyor

  Adım Ömürcan yaşım 22
  Erzurumda yaşıyorum ve her zaman yurtdışında çalışma hayalim vardı.
  İş olarak ne olsa yapabilirim
  Kariyer odaklı ve sevecen bir yapıya sahibim
  İnşallah çalışmak nasip olur

 97. Feyyaz diyor

  Abi işsizim abi arpcam var tek hayalim dubayi

 98. Fuat diyor

  Merhaba burak bey benim de ise ihtiyacin var yemek sektöründe daha önce den deneyimliyim. Arapça biliyorum katar daki şubemizde çalışmayı çok isterim. Yardımcı olmanızı istiyorum sevgilerle

 99. Erdal Kaymaz diyor

  İzmirde İzmir boyoz ve börek(serpme) ustasıyım iş arıyorum…

 100. Levent diyor

  Slmlar abi yaşım 32 ankrada yaşıyorum ehliyetim var garsonluk deneyimim var 2 çocuğum var işe ihtiyacım var yardımcı olursanız mutlu oluruz 05353690264

 101. Feray altundağ diyor

  Arapça dil var 15 yıllık mutfak tecrübem var aşçılık alakart döner otel restorant deneyimim var uygun görürseniz Cv mi yolluyum..

 102. Serhat diyor

  Merhaba Burak abee vallah niyetim çalışmak bir ekmek kazanmak için gelmek istiyorum sizin yanınızda çalışmaya Allah razısı için sesimi duy yardm et ben sizin yanzda calsmak istiyorm aileme destek olmak istiyorum ewlenecem paraya ihtiyacım var ewet kaldığım memlekete iş var ama az para veriyorlar bana ve aileme yetmiyor nüfusumuz kalabalk babam emekli maaşına bizleri gecindiriyor eyer sesimi duyarsanız benim asl mesleyim mutfakta calsmak aşçı Yardımcısıym elim bucakta tutuyor seriyimde

 103. Serhat diyor

  Merhaba Burak abee vallah niyetim çalışmak bir ekmek kazanmak için gelmek istiyorum sizin yanınızda çalışmaya Allah razısı için sesimi duy yardm et ben sizin yanzda calsmak istiyorm aileme destek olmak istiyorum ewlenecem paraya ihtiyacım var ewet kaldığım memlekete iş var ama az para veriyorlar bana ve aileme yetmiyor nüfusumuz kalabalk babam emekli maaşına bizleri gecindiriyor eyer sesimi duyarsanız benim asl mesleyim mutfakta calsmak aşçı Yardımcısıym elim bucakta tutuyor seriyimde 05307039479

 104. Sedat diyor

  Emmi merhaba 5 yıllık bir maazim mutfakta bıçağın yabancısı degilim tabide zeminde demir eksik temel sağlam değil yaş 31 nitekim meraklisiyimda severim ilgilenmeyi uğraşmayı uygun görürsen yurt dışı şubedende

 105. Sedat diyor

  ikide dostum var 4 ayaklı onlarla beraber

 106. EREN SUBAŞI diyor

  B sinifi ehliyet sahibiyim.
  ANKARADA ikamet etmekteyim.
  Ayni zamanda silahli güvenlik belgem var.
  Saygilar

 107. Kerem taş diyor

  Ben Kerem Taş 21 yaşındayım bekarım spor lise mezunuyum atamalar sık olmadığı için okumak istemedim hatay antakya da oturuyorum aslen samandağ doğumluyum okulun yaz tatillerinde yaylıca doğa turistik tesislerinde 2 sezon komilik yaptım bir sezon da Adana da joy joker restoranında 3 ay komilik yaptım arapçam var okulu bitirdikten sonra erkek kuaför olma kararı aldım bi meslek edinmek istedim elimde bi bilezik olsun diye erkek kuaför ögrendim şuan erkek kufaförlüğu üzerinde katar dohada çalışıyorum ama ne yazık ki aldığım maaş aileme yetmiyor sizin yanınızda komi olarak çalışmak isterim deneyimim var eğer sizde uygun görürseniz birlikte çalışmak isterim saygılarımla 50405941 bu katar numaram bu numaradan ulaşabilirsiniz saygılarım la Kerem Taş

 108. Ramazan diyor

  mrb ben ramazan aslen mardınlıyım ıstanbulda yasıyorum 15 sene yakın kasaplığım var tezgahtarlık ve kemıksızım var arapcam var yanı arabım sızın calısmak ısterım yas 33 saygılar

 109. Toyly diyor

  Selamaleykum bende çalişmak istyorum katarda ben Türkmenistanliyim

 110. Cihan diyor

  Slm

 111. Şaban diyor

  Selam tantuni ustasıyım aşçı yardımcısı olarak görev yaptım pasaportum var 32 yaşındayım

 112. Yahya diyor

  S. A abi 8 aydır işsizim aileme bakamıyorum her nerde olsa çalışırım Allah rızası için yardımcı olurmu sun gönlü güzel insan

 113. Yusuf diyor

  Merhaba

 114. Bursa diyor

  Saygı değer burak abi yaninda calismaktan onur ve gurur duyarım sen Türkiye yi temsil ediyorsun işten çıkartıldım 1.5 aydan beri işsizim gör beni burak abii benide götür katara bende calisip paramı kazanmak istiyorum sevgilerimle CZN burak .

 115. Ali diyor

  Sizinle bu yolda yürümek istiyorum.

 116. Ali Can diyor

  Merhabalar. Ben Ali Can. Üniversite 3. Sınıf Öğrencisiyim. İç Mimarlık alanında 2 sene eğitim alıp şuan yazılım mühendisliği bölümünde eğitimime devam etmekteyim. Belli bir düzey yabancı dil seviyem var. Bilgisayar ile aram gayet iyidir. Yurt dışına kolaylıkla adapte olabilir , herhangi bir işte iyi şekilde çalışabilirim. Pasaportum hazır. Sizden geri dönüş bekliyorum.

 117. Metin BÜYÜK diyor

  Merhaba. 23 yaşındayım önlisans makine bölümü okudum. Üniversite okurken part time olarak 2 sene garsonluk yaptım. Üniversite bittikten sonra çeşitli şirketlerde özel şoförlük yaptım. İş hayatına kendi mesleğimden devam edemedim. Uygun görürseniz sizle birlikte çalışmak istiyorum.

 118. Batuhan Güney diyor

  Merhabalar ismim Batuhan profesyonel olarak kebap ve ızgara ustasıyım 7 yıldır bu işi yapıyorum ve sizinle çalışmaktan mutlu olurum esenlikle kalın

 119. Rıdvan diyor

  Ben Rıdvan şöfürlük ve güvenlik konusunda deneyiyim var ön lisans mezunuyum orta düzeyde Arapçam var

 120. Ertuğrul Şahan diyor

  Merhabalar abi ben aşçı yardımcısıyım ama garsonluk da var hangisi lazımsa vallahi öğrenciyim 5 kuruş param yok en azından üniversite paramı çıkartayım babam emekli zar zor geçinmeye çalışıyoruz onun maaşıyla sizinşe çalışmaktan memnuniyet duyarım üniversiteyide aşçılık üzerine okumayı düşünüyorum devam ettirebilirsem sizinle beraber sizin yardımınızla bu yolda yürümekten memnuniyet duyarım elimden tutatsanız sevinirim abi

 121. Ertuğrul Şahan diyor

  İletişime geçerseniz kendim hakkında daha fazla bilgi vereyim burda ne diyeceğimi bilemiyorum ve açıkcası özel durumlarımda var

 122. Murat diyor

  İşe Alırsanız Sevinirim.

 123. Levent diyor

  Merhaba bende soğuk meze ve ahciliktan anlıyorum Burak bey bende sizinle çalışmak istiyorum yaş 41

 124. Muhammed diyor

  Merhabalar mutfakta her alanda tecrübem var bende sizlerle birlikte çalışmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim teşekkürler

 125. Burak diyor

  Adım Burak gürbüz 22 yaşındayım ascıyım ana dalım kasaphane ızgarada deneyimliyim benimle çalışmak isterseniz lütfen ulaşın

 126. Kemal diyor

  İş iş iş yurt dışında iş arıyorum ekmek fırınında ustalık yapıyorum hamurkarlık pişiricilik yeter ki iş olsun

 127. oğuzhan diyor

  Sizinle çalışmak ve büyümek istiyorum.. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 128. Rekan diyor

  Sizinle çalışmak istiyorum

 129. Okan diyor

  Merhaba
  29 yaşındayım.10 yıllık sıcak mutfak ve dünya mutfağı tecrübem var bunu kanıtlayan yeterlilik belge ve yiyecek,içecek hijyen belgelerimde mevcut.Antalya’da beş yıldızlı otellerde çalıştım iletişime geçildiği taktirde daha ayrıntılı cv arz ederim, teşekkürler…

 130. Macid diyor

  Ban lahmacun ustasıyım yaşım 29 sizinle çalışmak istiyorum

 131. İdris diyor

  Şoförüm

 132. Mücahit diyor

  Merhaba adım Mücahit 21 yaşındayım ve hayatın en zor kusulraiyla karşılaştım 1 sene büfede çalıştım 2 sene pilavcida çalıştım şuan 3 senedirde popeyeste calisyorum ve askeligimide yaptım çok şükür ve bu durumda yurt dışında çalışmak tek hayalim yardımcı olursanız sevinirim pratigimdir ve baya yoğun restoranda calisyorum

 133. ERCAN diyor

  Türkiye’de işsizim yurtdışı’nda çalışmak istiyorum ve hayatımı kurtarmak istiyorum lütfennnn geri cevap veriniz olumlu yada olumsuz yaşım 19 İstanbul’dan yazıyorum
  ” saygılar”

 134. HÜSEYİN AYKAÇ diyor

  b sınıfı ehliyetim var.. kamyonette kullabiliyorum.. aslen pazarlamacıyım ve peyzaj teknikeriyim.

 135. Serkan diyor

  Karadeniz pide ustasıyım yaş 38

 136. İlha ee diyor

  Türkiye’de elamanim her işte çalışabilirim

 137. İsmail özer diyor

  Garsonluk ve komiklik tecrübem var üniverste mezunuyum İstanbul gibi kalite mekanlarda çalıştım özgüvenli ve titiz çalışırım bu işi istiyorum teşekkürler

 138. Orhan çelik diyor

  Merhabalar dedeman bostancı otelde yardımcı aşçı olarak çalıştım garson geçmişliğim var hem mutfak hemde garson olarak tecrubem var sizinle çalışmak istiyorum.

 139. Emre yıldız diyor

  Üniversitesi mezunuyum işsizim yurtdışında çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olun gerçekten çok ihtiyacım var

 140. Ferhat çiltaş diyor

  Kebapçıyım İstanbul’da czn Burak Köşebaşı hanedan restorant gibi mekanlarda çalıştım et işliyor ve kebaba her bütününde hakimim

 141. Asena yaren Uzunhüseyinoğlu diyor

  24 yaşında bayanım tezgahtarlık yapıyorum ve düzeni severim renk uyumları ve görselim iyidir. Otellerde kahvaltı ve yemek bölümlerini düzenlerim bu iş benim için eğlenceli olur severek yaparım. Güleryüzlüyüm. Müşteriyle iyi iletişim kurarım. Sabırlıyım. Olumsuz olayları tersine çevirip idare edebilirim. Zaten benim bir işim var. Farkı yerlerin ortamını kültürünğ merak ettiğim için benim için güzel bir deneyim olacaktır.

 142. Asena yaren Uzunhüseyinoğlu diyor

  Ayrıca şöförlüğüm ve SRCm de vardır.

 143. Süleyman bedir diyor

  Meraba 31 yaşındayım pide isgara alakar sıcak tecrübem var 17 yıllık pide çocukluk mesleğim kendi yerimizi islettik şu an devam ettirmektedir

 144. Emrah diyor

  Merhaba ben 24 yaşındayım sıcak soğuk ve alakart tercubem var benim için çok önemli teşekkürler

 145. Ragıp diyor

  Arapça tercüman olarak çalışabilirim çok iyi arapçam var artı İngilizce iyi seviyede

 146. Necip azam diyor

  Yurt dışı iş arıyorum housekeeping da çalıştım yabancı dil Farsça hintçe biliyorum yardımcı olun

 147. halil kandemir diyor

  İş başvurusu Czn Burak Katardda çalışmak istiyorum İngilizcemin yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum dönüş bekiliyorum

 148. Ahmet Duman diyor

  Merhaba Burak bey ben asciyim sıcak ve fastfood tecrübem var yeniliklere açık biriyimdir düzenli ve disiplinli biriyim sizin bünyenizde çalışmak isterim

 149. Zeren diyor

  Merhaba 30 yaşındayım gıda mühendisiyim Başvuruyu nerden yapacsz

 150. Recep diyor

  1982 doğumluyum 1996 yılında restoran işiyle başladı şimdi ise 15 yıllık catering hizmetleri tecrübem var gıda sağlığı ve hcp sistemini en iyi şekilde uygulayıp sağlıklı türk mutfağına sahibim bu projede olmaktan mutluluk duyarım

 151. Halil Özaslan diyor

  Selamın aleyküm Burak bey öncelikle biz çalışmak için Umman geldik bizi getiren arkadaş Türkiye’deki konuştuğumuz gibi sözünde durmadı ve bizi burada perişan etti hala ummandayiz ben Halil 45 yaşında baklava ve künefe ustasıyım 30 yıllık bir meslek geçmişi var ikinci kişi desigimde yigenim oluyor aynı zamanda ismi Erkan oda hamur işi ve yaş pasta ustası şuan size çok yakın olduğumuzu biliyoruz sizinle çalışmak isteriz

 152. Aylin diyor

  Merhaba. Su an Katar Doha dayim. Is ariyorum. Arapca Rusca az Ingilizce ve Turkce konu;uyorum. Ana dilim Rusca ve Turkce

 153. Yunus diyor

  22 yikdir gida sektorunde calismaktayim doner izga fast food uzerinde tecrubeliyim 12 yik suudi arabistanda calistimnyurt disi tekliflerine acigim

 154. Özgür diyor

  Merhaba adim özgür 22 yaşındayım daha önce restoranlarda calsitim garson komi olarak şoförlüğüm de var

 155. Mahmut acar diyor

  Beden işçisiyim temizlik yaparım. Komilik yaptım

 156. Azat diyor

  Burak bey iş imkanı istiyorum sizin gibi insanlardan garsonluk ve şeflik yaptım otellerde lütfen mesajıma bir karşılık verin

 157. Ali diyor

  Dönüş yaptılar mı?

 158. Mehmet Veznedar diyor

  Ben şuanda katardayim mesleğim restorant inglizcem orta derecede Arapça super iş arıyorum kefalet tasiyabilirim

 159. Mehmet Veznedar diyor

  20 yıldır yurt dışındayım katar’da 2000 yılından 2012 ye kadar çalıştım 2000 den 2004yilin yarısını işçi olarak devam ettim 2004 ten 2012 ye kadar kendi hesabima restorant açtım ve 2 bahreinde kendi hesabıma restorant açtım ve tekrar katara dönüş yaptım 2’5 yıl qatar air forse ta aşçı olarak devam ettim şuan yaklaşık 3 yıla yakın iş arıyorum ve sizinle çalışmak için başvuru yaptım saygılar hayırlısı olsun inşallah ehliyetim de var katara iyi hakimim

 160. sezgin arslan diyor

  ben tatile gelmek istiyorum yardımcı olurmusun kardeşim

 161. Mehmet diyor

  Dönerci ustası

 162. Barış diyor

  Ne iş olursa yaparım ehliyetimde var her hangi ne iş olursa yaparım acil işe ihtiyacım var

 163. Ali diyor

  Pizza ve tava ustasıyım bu işe çok ihtiyacım var borçlarımı ödemem lazım
  İyi bir ustayım ve uyumluyum

 164. Ömer Telhan diyor

  Ne iş olursa yaparım allah rızası için yardımcı ol zaten sen yardim yapmayı seven bi insansın bizede yardımcı olsan seviniriz

 165. Kuddüs yavuz diyor

  Merhaba öncelikle kolay gelsin ben Erzurum’daki turizim ve otelcilik lisesinde mutfak bölümü okudum ve 2 yıl stajın ardından antalaya belekte 2019 yılında domi chef’lik yatim
  2021 antalya kemerde domi chef olarak çalışmaya başladım virüs nedeniyle otel kapandı ara vermek zorunda kaldım
  Bu yıl antalya kemede aynı otelde domi chef olarak yeniden mesleğime tekrar geri döndüm
  Yurtdışı hayalim olduğu iccin size mail atmak istedim
  Lütfen mail imi değerlendirmenizi istiyorum.

 166. Mehmet diyor

  Arapca dilim var garsonluk yaparim

 167. bayram başaran diyor

  25 yıllık bir tejrübeye sayip biriyim cetrink ve alakart üzerine ahşılık yapmaktayım bunun üzerine kebap ızgara ve döner tejrübelerimde var bende burak aylesine katılmak istiyorum çalışma ortamına çok uyumlu ve disipline önem veren biriyim hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım

 168. Mustafa Gezer diyor

  Merhabalar iyi günler 7 yıllık garsonluk barmenlik deneyim var Arapça Morocco dili çok iyi seviye ve geri kalan tüm hepsi servis diline sahibi ve sizinle çalışmak isterim

 169. Yusuf Özdemir diyor

  Merhabalar Hatay’da bir işletmem var 5 yıldır ailemle işletiyorum ve ise ihtiyacım var arapcam da var

 170. Engin diyor

  Merhabalar ben Engin. Ben bir aşçıyım. Yurtdışında çalışmak isterim ve kendi işim gibi çalışırım. Bana ulaşmak isterseniz mail adresjmden ulaşırsanız teşekkür ederim.

 171. Mustafa canpolat diyor

  Ne iş olursa yaparım yeterki burdan gıdım abi

 172. Adem diyor

  10 yıldır garsonluk yapıyorum sertifikam var yardımcı olursanız sevinirim

 173. Duran peksen diyor

  Iyibir fırın ustasıyım avcılığında var yurtdışı deneyimim oldukça çok sizinle çalışmak isterim

 174. Hasan diyor

  Doğluyum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim aileme destek olmak istiyorum

 175. Kadir diyor

  Basvuamadn yapamadm

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.