Bedava Pubg Uc Kazanmak

5

Bedava Pubg Uc Kazanmak

Dünyada oldukça olan Pubg oyununda, “UC” adı verilen para birimi kullanılmaktadır. Bu UC’ları kazanmanın bedava yolları da bulunmaktadır.

bedava pubg uc kazanmak
bedava pubg uc kazanmak

Pubg Oyunu Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds yani kısa adıyla bilinen PUBG, Bluehole tarafından geliştirilen bir video oyunudur. Bu oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde çıkış yapmıştır. Çıkışından sonra dünyada oldukça haline gelen ve hemen hemen herkes tarafından büyük bir heyecanla oynanan bu oyun 100’e yakın oyuncu ile oynanmaktadır. Bu oyundaki temel amaç; ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Tabii bunun içinde çeşitli silahlar kullanarak ve rakiplerini öldürerek bireysel ya da grup şeklinde oynanmaktadır. PUBG oyunu hem bilgisayar üzerinden hem de ücretsiz bir şekilde mobile üzerinden de oynanmaktadır. Ayrıca bu oyunu oynarken grup arkadaşlarınızla konuşabilir ve sohbet de edebilirsiniz. Bu da sizlere oyun esnasında büyük kolaylık kazandırmaktadır.

Pubg Oyunu Nasıl Oynanır?

Dünyada bir haline gelmiş olan PUBG oyununu oynaması da oldukça kolaydır. PUBG oyunu hem bilgisayar üzerinden hem de ücretsiz bir şekilde mobilden oynanabilmektedir. PUBG oyununda ilk olarak oyuncular bir uçağın içerisinde toplanarak belirledikleri bir bölgeye iniş yaparlar. Burada her oyuncunun yapacağı belirli görevleri vardır. İndikleri bölgenin imkanlarıyla bu görevleri tamamlamaya çalışırlar. Tabii bu görevler sırasında rakip takımla beraber bir savaş haline girmektedirler. Buradaki temel amaç ise hayatta kalmaktır. İnilen bölgedeki silahlar kullanılarak rakip takımın oyuncuları yok edilmektedir. Sona kalan kişi ise oyunu kazanmaktadır.

Pubg Oyununda Dikkat Edilmesi Gerekenler

PUBG oyununda dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Eğer bunlara dikkat ederseniz oyunu birincilikle bitirme şansınız da o kadar yüksek olacaktır. Örneğin oyun sırasında alanınız iyice daraldı ve çok az kişi kaldınız işte bu durumda şu ipuçlarını kullanabilirsiniz;

 • Alanınız daraldığı ve çok az kişi kaldığınız için öncelikle kendinizi koruma altına almanız gerekmektedir. Rakip takıma saldırmadan önce kendinizi iyi bir şekilde savunmalısınız.
 • PUBG oyununda sonlara doğru oyuncular ortalarda yakalanmak yerime mavi dairelerin uçlarında kalırlar. Eğer sizler de bu alanda kalmak isterseniz oldukça dikkatli davranmalı ve etrafınızdaki oyuncuları fark etmeniz gerekmektedir.
 • Oyunun sonlarına doğru hemen saldırışa geçmeyin burada amaç hayatta kalmak olduğu için kendinizi koruma altına almalısınız.
 • Elinizdeki araçları oyun sonuna kadar dikkatli bir şekilde korumanız gerekmektedir. Yani çok fazla mermi harcamayarak ve bomba gibi önemli araçları zamanında ve yerinde kullanmanız da gerekmektedir.
Pubg Oyununda Uc Nedir?

Kişiye oldukça heyecan verici ve sürükleyici olan PUBG oyununda “UC” adı verilen para birimi kullanılmaktadır. UC; UnknowCash’ın kısaltması şeklinde kullanılmaktadır. PUBG oyunu içerisinde çeşitli görevler ve aktiviteler bulunmaktadır. Oyuncu bu görevleri ve aktiviteleri tamamladıktan sonra UC kazanırlar ve bu UC’ları oyun içi satım alımlarında kullanırlar. Oyunu çok daha eğlenceli hale getiren belirli özellikler ve aksesuarlar vardır. Bunların hepsi ise UC’larla alınmaktadır. Yani bu UC’lar PUBG oyuncusu için oldukça önem taşımaktadır. Bu UC adı verilen para birimi oyun içerisinde satın alınabildiği gibi oyun dışı yerlerde de satın alınmaktadır.

Bedava Uc Kazanılabilir mi?

PUBG severlerin internet üzerinden en çok aradıkları şey kesinlikle “Bedava UC kazanılanilir mi?” sorusudur. İnternet üzerinde bu soruya yanıt olarak çok sayıda güvenli olmayan siteler çıkmaktadır. Bedava UC kazanma konusunda oldukça dikkatli olmalı ve bu güvenli olmayan sitelerle kesinlikle kişisel bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmektedir. Bu güvenli olmayan bedava UC kazanma siteleri oyuncuların hesaplarını çalarak insanları dolandırmaktadır. Tabii bunun yanında güvenli olan bedava UC kazanma yolları da bulunmaktadır. Bu yollar;

 • Online anket ile bedava UC kazanma: Yasa dışı olmayan ve hilesiz UC kazanma yollarından biri olan online anketler, OpinionRewards ve benzeri uygulamalar kullanıcılara anket doldurmaları karşılığında ücretsiz nakit para imkanı sunmaktadır. Bu nakitler biriktirilerek bedava UC haline de gelebilmektedir.
 • Play kartları ile bedava UC kazanma: Yine hilesiz UC kazanma yöntemlerinden biri olan bu yöntem sayesinde uygulama içerisinde bulunan görevleri tamamen kullanıcılar ücretsiz bir şekilde Play kartlarına sahip olmaktadır. Daha sonra ise bu hediye kartlar biriktirilerek UC satın alınabilmektedir.

5 Yorumlar
 1. Mertcanpuro35 diyor

  Herkesin destansı kıyafetleri var ve benim hiç yok onlar bana hava atıyor amacım havatmak değil sadece benimde bir oralpasım olmasını istiyorum

 2. Oktay diyor

  Herkes bu uygulamayi tanisin

 3. MAKİFYATCİ diyor

  İyi

 4. Muhammet diyor

  Iyi

 5. Anıl diyor

  Nasıl kayıt yapıcaz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.