Bedava İnternet kampanyaları

0

Bedava İnternet kampanyaları

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ücretsiz bedava internet kampanyaları nelerdir? Bu yazımızda sizlere bundan bahsedeceğiz.

Internet paketlerinin fiyatlarının artması ile beraber operatör firmaları kullanıcılarına bazı hediye internet kampanyaları sunmaktadır bu hediyeler gerek internet paketi gerek dakika gerek SMS paketleri ile kullanıcılarla sevindirmekdediler.Peki Vodafone, Türk Telekom , Turkcell bedava internet kampanyaları nelerdir?

bedava internet kampanyalari
bedava internet kampanyalari

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kazan

Vodafone bedava internet kampanyalarında en avantajlı kampanya arkadaş daveti ile 15gb kazanabileceğimiz internet kampanyasıdır. Bir kişi Vodafone’a başka bir arkadaşını taşır ise 15 G B’LIK internet kazanır.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında bulunan oyunu oynayarak GB kazanabilirsiniz.

Vodafone Bir Kerelik 8 GB

Bir kereye mahsus 8 GB internet kazanmak istiyorsanız telefonlarınızın mesaj bölümünden süper yazıp 36363 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Faturalarını e-faturaya Çeviren Vodafone Müşterilere 1GB

Faturalarını e faturaya çeviren Vodafone 1 GB internet kazanmaktadırlar

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom hem faturalı hem faturasız kullanıcılarına bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Ülkemizde en ucuz ve en güvenilir operatör firmalarından biri olan Türk Telekom bedava internet olarak oldukça bonkör bir operatör firmasıdır. Özellikle pandemi döneminde birçok kişiye avantajlı internet hizmeti sunmuş ve bundan herhangi bir ücret talep etmemiştir. Türk Telekom bedava internet kampanyaları nelerdir? bunlara bir göz atalım. Öncelikle Türktelekomsilsüpür uygulaması indiren herkes burada oyun oynayarak bedava internet kazanabilir. 30 liralık yüklemeye 8 GB , 40 liralık TL yüklemesine 15 artı 60 TL’lik TL yüklemesine 20 Gb gibi yüksek miktarlarda internet kazanma fırsatı Türktelekom’da

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları nelerdir* Turkcell bedava internet kampanyaları gün geçtikçe artmaktadır. Turkcell’in sunduğu avantajlar müşteriyi oldukça mutlu etmektedir. Bedava internet kampanyaları konusunda en popüler operatör firmalarından biri olan Turkcell bu ayda müşterilerini rahatlatmakta.

Mesajlaşma uygulaması olan bip üzerinden grup kurarak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Turkcellbip uygulamasında her ay bir grup kurup arkadaşlarınızla konuşursanız haftalık 1 GB internet kazanırsınız. Bunu yapmak için Turkcellbip uygulamasını Google Play Store veya AppStore uygulamasından indirmeniz gerekmektedir. Sağ köşede bulunan artı simgesine dokunarak yeni grup kur seçeneğini seçmeniz lazım. Gruba arkadaşlarınızı ekleyip sizden istenilen miktarda ki mesajı atabilirseniz bir hafta geçerli 1 GB internet kazanabilirsiniz. Turkcell’in avantajları bitmek ne bilmiyor. Turkcell her cuma salla kazan kampanyası ile kullanıcılarına internet dakika SMS ve diğer hediye paketlerini sunmaktadır. Sizde cuma günü dijital operatör uygulamasından salla kazan seçeneğine basarak telefonu salladıkça hediyeler kazanabilirsiniz. Turkcell’in kadınlara olan jestin bizce uygulamasından tüm Turkcell kadın müşterilerine ücretsiz internet hizmeti. Bizde uygulamasını Google Play Store’dan veya AppStore’dan indirebilirsiniz. İndirdiğimiz uygulamalda biriktirilen kuponlar ile internet alabilirsiniz. Turkcell 15 kupon 2 GB günlük internet 30 kupon 3 günlük 3 GB internet 45 kupon günlük 5 GB 60 kupon ise haftalık 2 GB internet paketi sizlere hediye etmektedir. Turkcellbip yıldızları sayesinde sizde yüksek miktarda bedava internete kavuşabilirsiniz.Turkcellbip yıldızları her ay Turkcell kullanıcılarına 2 GB bedava internet hakkı sağlamakta. Google Play StoreAppStore’danbip uygulamasını indirin her hafta bip uygulamasını en çok kullanan Turkcell kullanıcısına 2 GB internet hakkı sağlanmaktadır

Turkcell’in en büyük bedava internet kampanyalarından biri faturalı hatta geçmek isteyen Turkcell müşterilerine olmuştur. Eğer sabit hattan faturalı hatta geçersiniz Turkcell 12 aylık taahhüt karşılığında sizlere 30 GB bedava internet hakkı tanımaktadır.Bunun için faturalı hatta geçtikten sonra fırsat GB yazıp 2200‘a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.Dergilik uygulamasından Turkcell’lilere bir internet hakkı… Google Play StoreAppStore üzerinden Turkcell dergilik uygulamasını indirdikten sonra 1 GB bedava internet hakkı tanımamaktadır

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.