Az Çalışarak Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

0

İçindekiler

Az Çalışarak Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

Az çalışarak çok hakkında istediğiniz bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

az calisarak cok para kazandiran is fikirleri
az calisarak cok para kazandiran is fikirleri

Az Çalışarak Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

Az çalışarak konusunda herkes ş fikirlerine göz atmaktadır. İlk başlangıcı bunu yaparak değerlendirmek istiyorlar. Bazı fikirler vardı ki ufak araştırma yapılarak da sahip olunabilmektedir. Bu işi kısa sürede araştırıp öğrenerek işe başlayabilirsiniz. Bazı işlerde kesinlikle eğitim olma şartı getirilmektedir. Karlı n çok olduğu bazı işlerde mevcuttur. İşte sizlerin zamanını az çalışarak daha çok para kazandıracak iş fikirleri:

1.Düğun ile Bebek Fotoğrafçılığı Yapmak

Doğum ile bebeklerin fotoğraflarını çekmek artık oldukça popüler hale gelmiştir. Bu yüzden ebeveynler bu anı ölümsüzleştirmek için fotoğrafçıları tutmaktadır. Bu şekilde fotoğrafçılık da para kazanmaya başlıyor. Fotoğrafçılığın kendini başkalarına tanıtmak için hizmet verince maaş konusunda da artış gösterebilmektedir. İşe hakim olmak için bebek ve doğum ile ilgili bilgi sahibi olmak gerekecektir.

2.İPO'ta İşlem Yapmak

Vadeli işlem piyasası olan bu iş mutlaka değerlendirilmesi gereken bir iştir. Hisse senetleri, altın, emtialar benzeri enstrümanlar olmaktadır. Güvenilir ve gelirli yatırım için sıklıkla tercih edilen işlerden biridir. Bu piyasada ayrıntılı bilgileri öğrenerek veya ücretsiz kendinizi deneyerek bu işte başlayabilirsiniz.

3.Solucan Gübresi Üretim Tesisi Yapmak

Türkiye'de hep gelişen ve ilerleyen sektör haline gelen bu gübre işi sizlerin de bilmenize fayda sağlayacağını düşündük. Girişimcileri yüzünü oldukça güldüren ve kazanç sağlayan bir yöntemdir.

4.Mantar Yetiştiriciliği Yapmak

Hem kolay yetişen hem de fazla talep olan bir iştir. Girişimciler bu konuda da avantajlı durumunda olmuştur. Az zamanda ve çok gelir getiren işlerden biridir. Mantarı yetiştirip verimliliği artırdığınız sürece sizin gelirinizi artıracaktır.

5.Yarasa Gübresi Satmak

Dünyaca kullanılan ve satılan bu yöntem ülkemizde de fazlasıyla bilinmeye başlandı. En kazançlı işler arasında bu işte baya menün ve oldukça basit gelmektedir. Tarım da daha doğal olan ve yer alan yarasa gübresi verimlilik de de oldukça tercih edilebilmektedir. En çok mağara bulunan yerde bu gübre bulunuyor. Mağara kiralayarak ve işleyerek rezervi sağlayabilmektedir. Bu satışı yaparak rahatça para kazanabilirsiniz.

6.Çicekçi Dükkanı Açmak

Az sermayeli iş fikirlerden biri de çiçekçidir. Düğün zamanlarında ve sevgililer gününde satışı artan işlerden biridir. Müşteriyi daha iyi hizmet vermek, iletişim açısından oldukça zahmetlidir. Bunu yaptıktan sonra gerisi sizleri ferahlatacaktır.

7.Danışmanlık Hizmeti Vermek

Danışmanlık hizmeti veren bu iş kazançlı ve önemli işlerden biridir. Az sermayeli ve az zamanda kazanç sağlayabilirsiniz. İnternet sitesinde ya da küçük ofis tutarak kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. Bu iş içim hangi alan olacağını kendiniz belirlemeniz gerekmektedir. Bunu belirleyerek başlayabilirsiniz. Farklı iş danışmanlığı oldukça fazladır. Danışmalık işine girmeden önce kesinlikle ayrıntılı bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

8.Tasarım Takı Yapıp Satmak

Tasarım takı işi güzel ve tasarlayarak yapıp para kazanabilirsiniz. Bu iş ek gelir için düşünen bir yöntemdir. Çeşitli modeller, yetenekli ekiple ve pazarlama konusunda iyi olan kişiler tercih etmekte ve çok rahat para kazanabilmektedir. Firmalar sayesinde kazançlarınızı artırabilirsiniz. Ne kadar satılırsa o kadar gelir elde etmiş olursunuz. Diğer şirketlerle anlaşmak ve yardım almak isterseniz internet sitesinden faydalanabilirsiniz. Online pazarlama üzerinden yarar sağlayabilirsiniz.

9.Oragnizasyon Şirketi Açmak

Organizasyon şirketi açmak gelir getiren diğer bir iş yöntemidir. Bunu açmak için gereken nitelikleri karşılamanız gerekecektir. Sorumluluk bu ite şarttır. Bazı durularda yüzlerce kişi sizin programınızda olacağı için hata kesinlikle yapmamalısınız. Bu hatayı bir sürü kişi ödemek zorunda kalacaktır. Bu da itibarınıza zarar vermiş olacaktır. Bu şekilde bazı müşterileri kendi şirketinizden uzaklaştırışınız. Bundan dolayı bu organizasyon işi dezavantajları da vardır. Bilinçli ve ciddi bir şekilde olarak başlarsanız işinizi yükseklere çıkarabilirsiniz ve kazancınızı da artırabilirsiniz. Şirketi açmadan önce piyasayı incelemeyi asla unutmayınız.

10.Çocuk Aktivite Merkezi Açmak

Çocuk aktivite merkezi iş kollarından en önemli ve popüleridir. Ebeveynlerin iş hayatına girmesi ve gittikçe artması bunun beraberinde çocukların dışarıda gezmemesine ya da vakit geçirmemesine sebep olacaktır. Aileler bu işten oldukça ihtiyaç duymaktadır. Çok para kazandıran iş fikirlerinden biridir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.