Anket Doldurarak Para Kazanma

5

Anket Doldurarak Para Kazanma

Birçok kişi internet üzerinden diye araştırırken anket doldurma işine rastlamaktadır ve bu yöntem ile para kazanmak istemektedir.

Anket doldurarak yöntemi ve alakalı karşımıza internette birçok farklı konu ve materyaller çıkabilir Hatta bu konuda birçok eğitim seti bulunmaktadır.

Bu konu ile ilgili detaylı bir araştırma yaparak bu konunun ne kadar revaçta bir konu olduğunu bizzat kendiniz görebilirsiniz.

Yazımızın devamını okuyarak anket doldurarak konusu hakkında oldukça detaylı  bilgilere ulaşabilirsiniz.

anket doldurarak para kazanma
anket doldurarak

Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Anket doldurma işi ile para kazanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında, anket doldurarak para kazanmak mümkün mü, anket doldurmak ne kadar kazandırır ve anket doldurmak nasıl kazandırır gibi sorular yer almaktadır.

Evet gerçekten de anket doldurma işi ile para kazanmak mümkündür fakat ne kadar para kazanacağınız sizin performansınız ve biraz da şansımız ile alakalı bir durumdur.

Ayda 200 dolar gibi bir tutar kazanabileceğiniz gibi, 2000 dolar da kazanabilirsiniz ama bunun için gerçekten ciddi bir vakit ve emek harcamanız gerektiği aşikardır.

Yine de anket doldurma işi pek çok kişi tarafından tercih edilen bir online iş olmaktadır. İnternetten para kazanmak isteyen kişilerin, en çok başvurduğu yöntemler arasında anket işi yer almaktadır.

Sistemi Nasıl İşler

Anket doldurma sitesine üye olduktan sonra, para kazanmaya başlamak için size anket gelmesini ve uygun olan anketleri doldurmayı beklemeniz gerekmektedir.

Online anket sitelerinin birçoğu, hatta tamamına yakını, doğrudan size para vermemektedir. Bunun için öncelikli olarak doldurmuş olduğunuz anket sayısı kadar, anket başına puan kazanırsınız.

Bu puanlar belli bir seviyeye geldikten sonra, sistemde yer alan ödüllere çevrilmektedir. Bu şekilde verilen ödüller, alışveriş çekleri veya  indirim kuponları gibi farklı promosyon ürünlerinden oluşabilir.

Diğer taraftan sayıları az olsa bile, nakit olarak sizlere ödeme yapan anket siteleri de yer almaktadır. Bu siteler güvenilir siteler olmaktadır fakat bu sitelere yoğun bir şekilde talep gerçekleştiği için kazanacağınız tutar da üye başına daha az miktarlarda olacaktır.

Bu sitelerde belli seviyelerde puan topladıktan sonra, toplamış olduğunuz puanların karşılığı, nakit tutara çevrilerek farklı ödeme yöntemleri ile sizlere iletilerek nakit ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Anketler Nasıl Belirlenir

Anket siteleri, birçok üyeleri arasında bazı filtreleme sistemlerini kullanmaktadır. Bunun için sizden bir profil oluşturmanız, üyelik sırasında istenmektedir ve o profilde doldurmuş olduğunuz bilgilere göre, sizlere anket yönlendirmesi yapılmaktadır.

Ülkemizde de bunun birkaç farklı örneği olmasına rağmen, genelde anket doldurma siteleri bazlı siteler olmaktadır. Anket yaptırmak isteyen şirket veya kurumların aradığı özelliklere sahip olan profiller seçilerek, anketler profillere yollanır.

Bu nedenle  bazı kişiler sürekli anket doldurma fırsatı yakalarken, bazı kişiler daha az aralıklarla anket doldurma fırsatı yakalanmaktadır. Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Bunun için ne tarz firmaların anket yaptırdığını araştırarak, buna yönelik bir profil doldurmak ve daha sık aralıklarla anket  doldurarak fırsatı yakalamak mümkündür.

Anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilere tavsiye vermek gerekirse; belki anket doldurma işinden çok para kazanabilecekleri doğrudur fakat anket sitelerinin ileride sürekli olup olmayacağı ve istedikleri seviyede anket doldurma fırsatı yakalayıp yakalayamayacakları belli olmadığı için, bunu tam zamanlı bir iş yerine, ek gelir sağlamak için alternatif bir seçenek olarak düşünmeleri daha mantıklı olacaktır.


5 Yorumlar
 1. Emrah diyor

  Slm nasıl yapacağımı bilmiyom yardımcı olurmusun

 2. Abdullah diyor

  Nasıl para kazanılır bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Muhammet diyor

  Merhabalar bu uygulamayi amlamadim yardımcı olursanız sevinirim

 4. Ayşe diyor

  Nadıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

 5. Nagehan diyor

  Yardımcı olurmusunuz bende ilgileniyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.