Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler 

3

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler 

Online olarak para kazanmak isteyen kişilerin internet üzerinden yaptığı işler arasında anket doldurarak para kazanmak yer alıyor.

Anket doldurarak para kazandıran siteler kategorisinde pek çok sitede yer alıyor fakat bu sitelerin hepsinin güvenilir ve ödeme yapan siteler olduğunu söylemek mümkün değil. Pek çok site ödeme yapmak için binbir zorluk çıkarıyor ya da çok düşük anket başı ücretler vererek ve para çakmek için yüksek bir alt limit belirleyerek sizin bu tutara ulaşmanızı neredeyse imkansız hale getiriyor. Bu yüzden hazırlamış olduğunuz yazımızda sizlere gerçekten güvenilir olan anket doldurarak para kazanma siteleri hakkında bazı bilgiler hazırladık.

anket doldurarak para kazandiran siteler
anket doldurarak para kazandiran siteler

Toluna Anket Doldurmak Sitesi

En güvenilir ve kaliteli anket doldurma siteleri arasında yer alan Toluna, birçok kişi tarafından anket doldurarak para kazanma yöntemi olarak tercih ediliyor. Büyük şirketler ile kullanılan ürünler ve hizmetler hakkında kullanıcı görüşlerini belirtmek için anlaşması bulunan Toluna, farklı anketler ve yorum çalışmaları ile kullanıcılarının para kazanmasını veya bazı ödülleri almasını sağlamaktadır.

Toluna anket doldurma sitesi, çoğu zaman Paypal yöntemi ile ödemeleri gerçekleştirmektedir. Bunun dışında,, dünyanın en büyük alışveriş siteleri arasında yer alan Amazon sitesinin hediye çekleri de kullanıcılara takdim edilmektedir. Doldurulan anket başına belirlenen puanları toplayarak belirlenmiş alt limit puanına ulaştığınızda, sizlere 15 dolarlık bir kupon verilecektir. Aynı zamanda puanlarınız ile  ödül çekilişine de girebilirsiniz. Toluna anket sitesinde sunulan anketler yaklaşık olarak en az 15 dakika sürmektedir.

i-Say (IPSOS)

i-Say (IPSOS), dünya genelinde birçok büyük ve güvenilir markanın yanı sıra, araştırma şirketleri ile de birlikte çalışmaktadır ve dünya çapında en büyük ve en iyi ücretli anket üzerinden değerlendirme yapan araştırma şirketleri arasında yer almaktadır. Türkçe dil desteğinin bulunduğu bu site üzerinden, High-street ve Amazon siteleri için kuponlar verilmesinin yanı sıra, bütün üyelere özel çekilişler sonucu kazandıkları ödüller verilmektedir. i-Say (IPSOS) anket doldurma sitesi için  çekilebilir alt limit 10 dolar olmaktadır. Genellikle İngilizce tabanlı bir anket doldurma sitesi olmasına rağmen, Türkçe dil desteği de bu site için bulunmaktadır.

Life Points

Life Points, anket doldurma sitesi bu sektörün en popüler anket tabanlı siteleri olan MySurvey ve GlobalTestMarket adlı anket şirketlerinin güçlerini birleştirmesi sonucu ortaya çıkmıştır.  Bu site üzerinden anket doldurma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Birçok güvenilir anket sitesinde olduğu gibi anket doldurarak kazanmış olduğunuz miktar PayPal üzerinden veya Amazon kuponları olarak üyelere takdim edilmektedir.  5 dolar alt limit ile para çekme işlemi gerçekleştirebileceğiniz bu sitede, doldurduğunuz anketler sizlere yaklaşık 1 Dolar civarında bir para kazandıracaktır. Site için doldurulan anket süreleri yaklaşık 15 dakika civarında olmakla beraber, uygun koşulları taşımanız halinde, saatte 3 dolar kazanma imkanınız bulunmaktadır.

OpinionOutpost

Anket doldur para kazan siteleri arasında bulunan OpinionOutpost adlı site için güvenilir ve sağlam bir site olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı ödemeler gerçekleştiren site aynı zamanda birçok eğlenceli anket sunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde, site diğer anket doldurma siteleri arasında daha popüler hale gelmiştir. İsteğe bağlı olarak siteden kazanmış olduğunuz ödülleri nakit veya kupon olarak almanız mümkündür. Anket başına genellikle 50 cent kazandıran bu siteden, 2,5 dolar alt limit üzerinden para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yani kısaca 5 anket doldurduktan sonra ödeme almaya hak kazanırsınız. Hem düşük bir para çekme alt limitine sahip olması hem de işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi nedeni ile anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerin birçoğu bu siteyi tercih etmektedir.

Clixsense

Clixsense, internet üzerindeki en iyi para kazandıran anket siteleri arasında yer almaktadır. Anket doldurma işlemlerinin yanı sıra, reklamlar, mail okuma, görevleri yerine getirme gibi birçok farklı yol üzerinden para kazanma olanağı da yine Clixsense de bulunmaktadır. Düzenli ve güvenilir bir şekilde ödemeleri gerçekleştiren Clixsense, internet üzerinden para kazandıran anket siteleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Anket doldurarak para kazanmak için birçok kişi tarafından en güvenilir ve en kaliteli anket doldurma sitelerini sizler için araştırdık. Umarım hazırlamış olduğumuz bu yazı sizler için faydalı olmuştur.

 


3 Yorumlar
  1. Selim diyor

    Para kazanmak iyi ve güzel geri kazandığını olmayana vermek dahada çok güzel

  2. Murat ilhan diyor

    Baya etkiliyici

  3. Yusuf diyor

    Biraz kafa karıştırıcı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.