Almanya Havalananlarına Türk İşçi Alımı Yapıyor

207

Almanya Havalananlarına Türk İşç Alımı Yapıyor

Günümüzde hemen hemen herkesin ulaşım aracı olarak kullandığı ve teknolojinin günümüze getirdiği bir harikası olan uçaklar ulaşımı kolaylaştıran ve hızlandıran araçlardır. Uçakların bir yerden başka bir yere sefer düzenlemesi her ne kadar hızlı ve kolay olsa da o yolculuğun öncesi ve sonrasında yapılan ve çalışanların emekleri önemsenmeyecek derecede değildir. Özellikle uçağın içindeki personelin dışında havaalanında çalışan yer personeli, havaalanı personelleri ve gişede ki kontuar personelleri bir pilot kadar önemli işler yürütmektedir. Almanya bulunduğu konum itibariyle havacılık ulaşımında uğrak bir noktadır. Bu yüzden havaalanlarında çalışan personellerin fazlasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun sebebi birçok uçuşların uğrak noktası olmasından dolayı hava alanlarına Türk personel alımı yapıyor.

Tarihte birçok kez Türkler çalışma olarak Almanya'yı seçmiş ve gitmişlerdir. Havaalanlarında duyulan personel ihtiyacını Türkiye den karşılayacak olan Almanya birçok bölüm de çalışacak Türk personellere istihdam sağlayacaktır. Şu an sayı olarak pek belli bir personel alım sayısı yoktur. Ama iki bin kişinin üstünde olacağı tahmin ediliyor. Bunlar yer görevlisi, kule hizmetleri, hastane içi temizlik personeli, teknik servis personeli gibi alanlarda birçok Türk personel alacaktır. Havacılık büyük bir dikkat ve özen isteyen bir alandır. Aynı şekilde bu dikkatleri havaalanlarında da göstermek gerekmektedir. Bu yüzden alınan personeller seçilerek alınacaktır.

almanya havalananlarina turk isci alimi yapiyor
almanya havalananlarina turk isci alimi yapiyor

Almanya'nın Havaalanlarına Türk İşçi Alımında İstenilen Şartlar

Havayolu ulaşımı çok kısa sürse de hazırlık ve hazırlık sonrası işler çok yoğun ve büyük bir dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Havaalanlarındaki çalışanların gösterdiği özen her bir personel tarafından istenilmektedir. Almanya'nın havaalanlarına Türk personel alımı konusunda istenilen şartlar içerisinde en başta istenilen şartlar bu dur. İşlerinde büyük bir dikkat ve özen. Diğer bir istenilen ve aranan şartlar arasında işe alınacak olan işçinin daha öncesinde herhangi bir deneyim ve tecrübesi olması istenmektedir. Çünkü Almanya tecrübesiz bir çalışan alarak işleri tehlikeye atmak istemiyor. Aynı zamanda alınacak olan personelin A2 Almanca bilmesinin daha işe alınabilir yani öncelikli personel olabileceği yönünde uyarıyor.

İşçilerin Almanya havaalanlarında çalışmasına başlamasının ardından vatandaşlık verileceğine ve bazılarının geçici bazıların ise kalıcı işçi olacağını söylüyor. Bu personel alımının önemi Almanya havacılık bütçesine büyük oranda katkıda bulunacaktır. Bunun sebebi Almanya havaalanlarındaki personel eksikliğinden dolayı birçok uçuş rötar veya iptal olma tehlikesine karşı karşıya kalmıştır. Bu yüzden Türkiye den işçi alımı yapılacak fakat alınan işçilerin istenilen kriterlere uygun olunması gerekmektedir. Aynı zamanda Türkiye den gelen işçilerin IATA'nın istediği ve gerektirdiği sertifikaları olması gerekmektedir. Diğer bir kriter işçilerin tehlikeli madde eğitimlerine sahip olması ve aynı zamanda Almanya güvenlik kontrollerinden geçmiş olması gerekmektedir. Bu kriterleri karşılayan kişilerin işçi alım başvuru formunu doldurup gerekli olan belgeleri göndermesi gerekmektedir.

Türk İşçilere Verilecek Maaş Miktarı

Almanya Havaalanlarına alacak olduğu Türk personel alımında istenilen şartlara sahip olduğuna ve işe alınabilir olduğuna karar verdikten sonra işe alma süreci başlar. Bu süreçte vize ve vatandaşlık izni gibi süreçlerin yanın da birde maaş konusu gelmektedir. Almanya personellere verilecek maaşların aylık şeklinde olacağına ve değişiklik gösterebileceğine değindi. Bunun sebebi ise bir pist çalışanı ile yer çalışanı veya temizlik personeli aynı maaşı almamaktadır. Bu yüzden işe alınan Türk işçilerin hangi birimde çalıştığı ve yaptığı görevin yanı sıra çalışma süreside göz önünde bulundurularak maaş verilmektedir. Bu maaşlar Euro para birimi ile olacaktır. Tam net bir maaş rakamı belirtilmemiştir. Tabi bu rakam yapılan işin çeşidine ve işçinin birimine göre değişkenlik gösterecektir.

Günümüz şartlarından bu bahsedilmeyen maaş miktarı gayet uygun ve güzel bir maaştır. Almanya şartlarında da yaşanabilecek mir maaş düzeyi olduğu için Türkler Almanya havaalanların da çalışmak için isteklidir. Gerekli şart ve kriterleri barındıran bütün dosyaları tam işçilerin çalışma izni alması ve çalışmaya başlaması bu verilecek olan maaşlar iş bitimine kadar devamlı aylık yatırılacaktır. Bu yayınlanan haberlerde yazmamaktadır ama yapılan iş ve verilen emeğin karşılığı olacağı kesindir. Bu maaştan ve almaya da çalışmak isteyen Türk işçiler belirtilen şartlara uyması gerekmekte ve Almanya tarafından istenilen ve gerekli olan belgeleri hazır etmesi gerekmektedir. Bu istenilenleri karşılayan Türk işçileri alınacak olan işçilerin arasında bulunabilirler.

Almanya Havaalanlarına Türk İşçi Alımında Gerekli Olan Belgeler

Almanya havaalanlarında çalıştırmak içi Türk personel alımı yaparken gerekli bazı belge ve isteklerde bulunmuştur. Aynı zamanda belli şartlar belirlemiştir. Bu şart ve belgeleri sağlayan Türk işçilerin Almanya ya havaalanlarında çalışmak için alınıp maaş verileceğini belirtmiştir. Almanya da havaalanlarında çalışmak isteyen ve istenilen kriter ve şartları karşılayan Türk işçiler Almanya tarafından istenilen ve işe alımda önemli bir unsur olan belgeleri tam anlamıyla toplaması ve eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. Almanya'nın istediği havaalanlarında Türk işçi alımında gerekli olan belgeler şunlardır.

 • A2 Almanca dil sertifikası
 • IATA ( Hava Taşımacılığı Birliği) tarafından verilen standartlara uygun ustalık sertifikası
 • Pasaport
 • Çalışma vizesi
 • Başvuru formu

Bu belgeleri hazır eden Türk işçiler Almanya da Çalışmak için hak kazanabilirler. Bu çalışma izni gibi işlemler İstanbul'dan bir acente yardımıyla yapılacaktır. Konsolosluktan yapılmamaktadır. Bu iş birliği yapılacak firma da belirtilmemiştir. Bu belgeler hazır edilip ve gereken şartlara da uyan Türk işçiler Almanya havaalanlarında çalışabilir ve maaş alabilirler. Bu işe girmek isteyen Türk işçilerin yeni bilgileri ve haberleri takip etmesi gerekmekte ve buna göre yeni bir şart veya belge istenirse istenilen yeni belge şartları da ayarlayıp bu şekilde başvuru yapmalıdır.


207 Yorumlar
 1. Serhat Tekbaş diyor

  Almanya çalışmak istyorum her zamn gitmek istyorum

 2. Serhat Tekbaş diyor

  Siz rıca biz alın yanız

 3. Necati diyor

  İstanbul Havalimanı’nda çalışıyorum 3,5 Ayriyetten şoförüm Apron şoförüyüm tüm işleri biliyorum

 4. Necati diyor

  İstanbul Havalimanı’nda çalışıyorum 3,5 Ayriyetten şoförüm Apron şoförüyüm tüm işleri biliyorum celebi havaservisi de

 5. Sedat Kürşat diyor

  Mesleğim kaynakcıyım 9 yıldır bu meslekle uğraşıyorum mersin,de yaşıyorum yurt dışına çıkmak için hazırlıklıyım numaram 0537 945 34 63 ara

 6. necati diyor

  I have been working at the airport for about 4 years, I am in the Celebi Air service, I would like to work at the airport of Germany, I would be very glad if you could help, thank you in advance necati Akbulut

 7. Fatih diyor

  Pide lahmacun ustasıyım komilik te yaptım gide bilirsek gideriz 05385678395

 8. Mikail diyor

  Başvuruyu nasıl yapabilirim

 9. Mustafa diyor

  12 yılık.marangozum çelik kapı oda kapısı montaj yapabiliyorum

 10. Erdal ışıklı diyor

  Unlu mamüller ekmek

 11. Taki caner diyor

  Cnc oparatoruyum tik kaynagi gaz alti elektirik kaynagi mekanik bakim ustasiyim belgelerim var yurdisinda calismaya engel yok.

 12. Mehmet Çelik diyor

  Başvuru nasıl yaparım

 13. Mehmet Çelik diyor

  Ben herturlu iş tercübem var makina bakım on arım tadilat tamirat

 14. Sinan ipek diyor

  İç dış dekorasyon hustasıyım

 15. Mehmet vefa güler diyor

  Sizinle çalışmak benim için onur olacak efendim

 16. Hakan Ayaz diyor

  Metal işleri bölümünden mezunuyum kaynakciyim makina sanayi ve montaj ustası yım inşaat sektöründe tecrübeli yim alçı ve sıva sektöründe tecrübeli yim 05454389592

 17. Metin diyor

  12 senelik elektrik ustasıyım ama herhangi bir bölümde iş yaparim

 18. Emrah şahin diyor

  Almanya’ya gitmek istiyorum çalışmak istiyorum bekar biriyim her iş yapabilirim

 19. Ömer armağan diyor

  Temizlik görevlisi olarak çalışma tamircilik

 20. Şirin diyor

  En kısa zamanda haber verirseniz sevinirim

 21. Meryem diyor

  Bende İstanbul da hava alanda çalıştım 3 yıl bende gelmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 22. Meryem diyor

  Bende İstanbul da hava alanda çalıştım 3 yıl sivil havacılık belgemde var bende gitmek istiyorum

 23. Yunus kaplan diyor

  7 yılık servis şöfürüyüm 5 yılda temizlik işinde çalıştım her alana sahibim

 24. Abdulnasir diyor

  Boyacıyım inşaatta almanyaya gimeye hazırim

 25. Bahattin diyor

  Merhaba abi bende Almanya’da çalışmak istiyorum
  İngilizcem var 12 yıl inşaat sektöründe tecrübem var

 26. Ramazan diyor

  Fabrikada sevkiyatçıyım

 27. Faysal diyor

  Merhaba bu ilan için nereye baş vurmamız kerekmekte dir

 28. Guneri diyor

  20 yıllık kaynakçı tecrübem var her kaynağı biliyorum sertifikaların var

 29. Ali diyor

  22 yıllık erkek kuaförüyum bütün belgelerim mevcut 35 yaşındayım ortak veya aylık ücretle yurt dışı calisabilirim

 30. Erol diyor

  Forklif öpörötörüyüm nereye başvurmamiz lazim almanya havalimani icin

 31. Yunus diyor

  İş arıyorum et balık sulu yemek ustasıyım belgelerim var Almanya’da iş arıyorum n almancam var

 32. Mehmet diyor

  Almanyada calismayi cok seviyorum iş konusunda da hevesim cok var

 33. Veli diyor

  Gitmek isteriz

 34. özkan şentürk diyor

  almanyada işi olarak çalışmak istiyorum E sınıfı ehliyetim var pisko teknik src 2-4 var uzun yıllardır şöförüm

 35. Samet diyor

  Nasıl başvurulur Almanya’da çalışmak istiyorum

 36. Raşit diyor

  Almanya çalışmak istyorum her zamn gitmek istyorum

 37. Raşit diyor

  Çalışmak istiyorum ve havaliman Geçmişte çalışmışlığım var

 38. Raşit diyor

  Çalışmak istiyorum

 39. Yusuf diyor

  4 yıldır gemi sektöründe calisiyrum

 40. ali diyor

  Merhaba istanbul da yazıyorum alçı boya işi yapıyorum

 41. Abdülmecit kaçan diyor

  Kaynak ve montaj ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum pasaport hazır

 42. Taner diyor

  MERHABALAR İSTANBUL DA YAŞIYORUM VE BAVULCUYUM BAVUL ÇANTA VS İSTİFLİYORUM

 43. Zana geylani diyor

  Bediener des laders

 44. Rafet diyor

  Merhaba kaynakçiyim 6 yıldır kaynak mesleğimi yapıyorum,Aydın’da yaşiyorum yurt dışına gitmek istiyorum

 45. Sinan kaplan diyor

  Mutfak ustası pizza pide lahmacun kebap

 46. Aziz diyor

  SELAM İstanbul da yaşıyorum adım Aziz yaşım 38 şoförüm E sınıfı ehliyetim var bende yurtdışına gitmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 47. Murat diyor

  Bende çalışmak istiyorum nasıl gelebilirim

 48. Ahmet diyor

  Merhaba adım Ahmet lise terkim şuan faprikada çalışıyorum bavul taşıma işini biliyorum iletişim iyi beni alırsanız pişman olmazssınız

 49. Sinan BEKTAŞ diyor

  Şoförüm, 3 yılık hamallık tecrübem var:)

 50. Emrah diyor

  Havliman çalışmak

 51. Gurban diyor

  Ben şuan Almanyadayim 6 aylyk oturum var Frankfurt havalımani yakın oturuyorum Rusça Türkçe bilyorum bende çalışmak istiyorum

 52. Azat diyor

  İnşat sektöründe her türlü hustalık yaparim demir den tut kalıba kalıptan tut alçıya farketmez

 53. Azat diyor

  ……İnşat sektöründe her türlü hustalık yaparim demir den tut kalıba kalıptan tut alçıya farketmez

 54. Muslum diyor

  Düz işçiyim çok çalıştım inşaatta alçı boya hepsi yapyom

 55. Nurullah diyor

  Gitmek isteriz

 56. UTKU AKAY diyor

  PEKİ NASIL BAŞVURU YAPACAĞIZ ONUDA EKLERMİSİNİZ. NE TÜR İŞ OLURSA YAPARIM YETERKİ ALMANYA GEL DESİN 🙂

 57. Selçuk diyor

  5yildir havalimanında çalışmaktayım Almanya işçi olarak çalışmak istiyorum

 58. Mert Agir diyor

  Merhabalar Ekmek Lahmacun Etli Pide Ve Pizzacıyım Ünlü Mamülleri Ustasıyım

 59. İzmir Abdullah diyor

  Merabalar Bende Almanyada havalanında bavulcu olarak calışmak istiyorum.0535.892.55.15

 60. Özgür diyor

  Merhaba temizlik firmam var 5 yıldır temizlik işile uğraşıyorum

 61. Mehmet diyor

  Asciyim 5senedir sıcakciyim az yabancı dilim var turuzimciyim bende gitmek istiyorum

 62. Emrah diyor

  Kayıt olmak istiyorum ama bir türlü olmuyor

 63. Necati diyor

  Bende çok çalıştım havalininda ver işi yaparım yeterli iş olsun ben vermek istiyorum

 64. Mustafa Tepegöz diyor

  Wie kann man sich bewerben?

 65. Sanjarbek diyor

  Meraba ban uzbekistaligim banda getib çalışsam oliyormi

 66. Şatlyk diyor

  Almanya çalışmak isleyan
  Firma .fabrikalarda çalişdym

 67. Şatlyk diyor

  Ben Türkmenistan watandasi 1988yyl doğumlu

 68. Şatlyk diyor

  Ben Türkmenistan vatandaşı
  1988yyl dogulu
  Yurt dasinda çalışmak isleyan

 69. Onur YAPICI diyor

  Merhaba Kıbrıs’ta yaşıyorum, 23 yaşındayım, yeterli düzeyde İngilizce biliyorum, 4 yıldır golf sahasında caddy olarak çalışıyorum, pasaportum var ve Almanya’da çalışmayı çok istiyorum.

 70. Özal diyor

  A.2 B ehliyetim var kuryelik yapıyorum aynı zamanda silahlı güvenlik kartim var orda ise yarayan ne varsa gelir giderim pasaport var

 71. Mehmet ali tan diyor

  Mêrhaba bên Mêhmêt ali Tan türkiyê dê yaşıyorum inşäät işleriyle uğraşıyorum sıva taş duvar birket duvarı ustasıyım e snıfı ehliyetim var

 72. EBRU diyor

  Merhaba yardımcı olabilirmisiniz

 73. süleyman budak diyor

  merhabalar sene 2014 giriş sene 2020 cıkış yaptım hava alanından yer hızmetlerınde opt.soför olarak

 74. Bayram diyor

  Başvuru formu diyorsunuz ortada bir form yok,lütfen eğer gerçek Başvuru linki sizdeyse daha kolay bir ulaşım konusunda kolaylık sağlayın

 75. Ercan diyor

  Merhaba ben Almanyada çalışmak istiyorum 25 yıldır çanta imalat işi yapıyorum çanta imalatı ile ilgili çizim modelist dikiş makinası ustalığı yani kısacası çantanın resmini göster aynısını yapabilirim

 76. Adem diyor

  33 yaşındayım iyi derecede İngilizce orta derece almancam var yurtdışında çalışmak istiyorum

 77. Emrah diyor

  10 yıllık pasaport profesyonel şöförüm

 78. Nurullah diyor

  Merhaba ben 27 yaşındayım b/B1 ehliyet tim var aleymiyom otomatik kepenk sistemleri ustasıyım PVC CAM KORKULUK SİSTEMLERİ YAPIYORUM LAZIM OLURSA GELMEK İSTERİM

 79. Muharrem diyor

  Diyarbakır büyükşehir belediyesinde çalışıyorum toplu taşıma şoförüyüm her zaman gitmek istemiştim olursa sevinirim

 80. ilhan diyor

  Havalanı tecrubem var uçak yükleme boşaltma ve çekici ile bagaj çekme

 81. Murat diyor

  Merhaba ben de başvuru yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

 82. Husret diyor

  Slm döner ızgara ustasıyım ve kafe bar işletmecisi olarak bir çok işletmede işletmeciliği yaptım ne iş olsada yaparım

 83. Mehmet diyor

  Nasıl başvuru yapacağım

 84. ÇAĞLAR KOYUNCU diyor

  34 yaşında 20 yıldır Pasta tatlı ve unlu mamuller ustası olarak çalışmaktayım MEB onaylı bütün belgelerim var daha önce de 2 yıldır Kazakistan’ın Başkenti Astana da çalıştım

 85. Vedat diyor

  Bende gitmek istiyorum

 86. İsmail diyor

  Tgs Yer hizmetlerinde söförüm sizinle çalısmak isterim

 87. Abdullah diyor

  Artık yurt dışımda çalışmak istiyorum

 88. özkan diyor

  Merhaba iş ihtiyacım var almanya ve ya fransa olur meslek resepsiyon otel 10 tecrübem var ve textil olarak makinacıyım penye ve kotta çalıştım elimde her iş geliri tarafıma geri dönüş bekliyorum.

 89. Jiyan diyor

  Merhaba iş arıyorum acil artık yurtdışında nere olursa çok acil arıyorum

 90. Latif Tahtacı diyor

  Otobüs Tır şoförüyüm bütün belgelerim var

 91. Gürkan diyor

  Merhaba iyi günler işçi alımı için nereye başvuru yapıyoruz Almanya Hollanda gibi ülkeler de çalışma imkanı için başvurmak istiyorum ne yapmamız gerekiyor acaba

 92. Önder Karaer diyor

  Bende çalışmak istiyorum Almanya havalimanına

 93. Ferhat diyor

  Bende çalışmak istiyorum hava limanında

 94. Hamza diyor

  5 yıllık cnc freze oporötörüyüm Almanya’da çalışmak isterim .

 95. haşim diyor

  gece gunduz calısırım yeterki iş olsun

 96. Engin demir diyor

  Tabiri ki gitmek isteriz inşallah olur

 97. Nazlı diyor

  Güvenlik görevlisi olarak çalışan biriyim

 98. Cumali KAPLI diyor

  GÜVENLİK GÖREVLİSİYİM ALMANYADA ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 99. Ali diyor

  Bir cok ülkede çalıştım tam zamanlı çalışabilirim

 100. Yasin Aydoğdu diyor

  Merhaba Almanya işçi alımı için gitmek istiyorum detaylı bilgi ve başvuru hakkında bilgi veriniz lütfen.

 101. Fatoş diyor

  Ben ve eşimde almanya işçi alımı için başvuru yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olun işe çok ihtiyacımz var

 102. Fatoş diyor

  Ben ve eşimde almanya işçi alımı için başvuru yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olun işe çok ihtiyacımz var maddi zorluklar karşısında burda geçinmek çok zor Lütfen yardımcı olun

 103. Sinan diyor

  Merhaba bende hava alanda çalışmak istiyorum

 104. İnan diyor

  Bende gitmek istiyorum

 105. muharrem bağcı diyor

  merhaba ben forklift kullanıyorum almanya için nasıl başvurabilirim

 106. Yunus tuğrul diyor

  Havaalınında yer host u olarak görev yapmaktayım apron uçak karşılama her biligiye sahibim sizinle çalışmak isterim

 107. Hasan diyor

  Pide lahmacun ustasıyım
  Ve ev boyası tadilat işleri de yapıyorum 2 meslekte de çok iyiyim Almanya Hollanda farketmez neresi olursa giderim

 108. Engin diyor

  Benimde Calismaya Çok ihtiyacim var Almanya’ hava limanında Ne iş uygunsa onu yaparım Lütfen yardımcı olun

 109. Cihan diyor

  Baş vurdu sistem kabul etmiyor

 110. Gökhan diyor

  Meslek lisesi Elektrik mezunuyum sertifikam filan var fortlift sertifikamda var araba ehliyetimde var B sınıfı şimdi bir fabrikada elektirikci olarak çalışıyorum ama almanyaya gidip orda çalışmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz.

 111. Emrah diyor

  Tır şoförüyüm

 112. Esfi diyor

  Nasıl başvuru yapabilirim bilen varmı

 113. Atahan diyor

  Merhaba almanya havaalanı için işçi aliminiz devam ediyormu ogrenebilirmiyim

 114. Kayhan diyor

  26 yıllık soğuk hava reklamcıyim

 115. İsmail diyor

  Almanya hava limanında çalışmak istiyorum ehliyet var lise mezunu yum

 116. Tekin aşğa diyor

  Umut etikçe özgürsün bu söze cok inanıyorum hayal ediyorm ve hep bi umutla bekliyorm savaşıyorum ama mutlaka kazanacağım hayallerime kavuşacağım…
  Teşekkür ederim

 117. Cuma kalkın diyor

  METAL işleriyle uğraşıyorum

 118. Enes KARAHAN diyor

  YURT DIŞI İŞİ ARIYORUM
  27 yaşındayım
  3 çeşit kaynak biliyorum
  Asaösörcüyüm

 119. Serkan diyor

  Serkan ben Adana’da sayılı varak yaldız ustalardan biriyim özellikle varak yaldız baskı üzerine ustayım yurtdışı hayalim hep vardı nasıl başvuruda bulunurum pek bilgimde yok bu konuda kimden yardım alırım.

 120. Kemal diyor

  havalimanlarında 7 yıllık apron içinde çalışma tecrübem var catring bölümünde çalıştım ağır vasıta ehliyetim var.

 121. Baky diyor

  Neýi iş olsa ýaparis işle arba işle

 122. Mehmet emin diyor

  Bende gitmek istiyorum belgelerim hazir

 123. İsmail diyor

  Ehliyetim var çalışmak istiyorum

 124. Seyfi demirel diyor

  Seyfi demirel zayıf akım işi yapıyorum netwörk alt yapısı

 125. Nuri diyor

  Merhaba ben otomotiv mekanik teknisyenim yaklaşık 20 senedir bu iş yapıyorum lise mevzusuyum yaptığım iş ile alakalı bir çok sertifikam var ustalık usta öğretiçilik mesleki yeterlik elektro mekanik seviye 5 gibi vb çok bir şirkette usta başı olarak çalışıyorum bende bi çok insanlar gibi yurt dışında çalışmak isterim saygılar..

 126. Esat diyor

  Vinç operatörü belge sertifika herşey hazır

 127. Erdem Öztürk diyor

  Laminat parke ustasıyım aynı zamanda trendyol go kuryesiyim

 128. Orhan Rakup BUDAK diyor

  Uçak bakım elektrik ve elektronik teknisyeniyim

 129. Hakan diyor

  Hep aynı muhabbet.Oyle işçi lazim boyle eleman lazim falan diye milleti gaza getiriyorsunuz bir sürü yazı yazmissiniz lakin herzamanki gibi nereden basvurulacagi hakkinda ne link ne de bisey paylasmamissiniz.

 130. Havva diyor

  Basvuru nerden nasıl yapacagız peki

 131. Eyüphan diyor

  Merhaba ankaradayım 7 senelik turizim geçmişim var birçok ilgili alanlarda deneyimim var tarafıma dönüş brkliyorum

 132. Mehmet diyor

  Nerden başvuru yapabiliriz

 133. kadri diyor

  bmerhabalar benım meslek dalarım şoforluk kaynacıyım elektırık ve gaz altı sertıfıkam var kalfalık ustalık sertıfıkam var kaynacı olarak bemırcı mesleyım var isat temelı ve soğük demir temel bağlıycıyım

 134. Mehmet ali kandemir diyor

  Dekorasyon ustasıyım meslek lisesi mezunuyum ic ve dış dekar ustasıyım ahşap üzerine sertifikaların mevcut Almanya üzeri çalışmak isterim

 135. İsa sarboga diyor

  6 senedir kaynakcıyım Şırnaklıyım yurtdışına çıkmak istiyorum sizden ricam beni yazın

 136. Kürşat Güngör diyor

  Başvuru formunu göremedim nasıl başvuru yapabiliriz

 137. Sadık diyor

  Merhaba ben insaatciyim alçı boya Kartonpiyer ve diğer işlerden anlarim

 138. Miraz ışık diyor

  Ben bütün iş yaparım i temizlikci inşaat yaparım

 139. Muhammet can diyor

  Tarım icsiyim ama her işi yaparim

 140. Oğuzhan diyor

  Izgara sulu yemek alkol mezesi garsonluk yapabilirim 8 sene bi geçmişim var

 141. Mohaç diyor

  Elektrik ustasıyım lazımsa hemen geleyim ustalık belgemde var

 142. isa diyor

  Aşçılık petrol işleri yapa bilirim ustalık belgelerin var

 143. Emre diyor

  Istanbul havaalani otellerre gorev aldim gitmek isterim almanyaya

 144. Ferdi diyor

  Haberi çök güzel yapıyorsunuz ama başvuru formu nerde en önemlisi o zaten nerden başvuru yapacaz

 145. Şener diyor

  Merhaba aşçıyım havalimanlarında çalışmak isterim

 146. Haydar diyor

  25 yaşındayım temizlik için almak isterseniz 05528663894

 147. Bashim diyor

  merhaba bende gitmek istiyorum

 148. Mutlu diyor

  Ben mobilya ahşap imalat ve montaj ustasyım bana ulaşmak isterseniz çok sevinirim

 149. barış diyor

  Forklift operatörüyüm hava alanında çalışma fırsatım olur ise, operatörlük yada verilen hangi iş çalışmak isterim
  teşekkürler

 150. İbrahim bilgiç diyor

  Tır tanker şoförüyüm src 3 4 5 ve pasaport var yurt dışı çok çalıştım yaş 40 olursa gitmek isterim

 151. NEMET ELESGEROV diyor

  Salam aleykum issizem is axdariram Almanyada olan islebagli melumatlar teqdim etmeyonizi xahis edirem

 152. Mehmet Nur diyor

  Merhaba ben daha önce 8 yıl Almanya’da okudum
  Almancam ,İngilizcem ,ve fransızcam var yabancı dil olarak
  Şuan market yönetecisiyim 30 yaşındayım
  Elektrik elektronik işlerinden gayet iyi anlarım
  Depoculuk işini de yapmışımdır Almanya’da çalışmayı çok isterim m saygılarımla

 153. kenan diyor

  Merhaba yüzme havuz u ve su arıtma sistemlerinde ustayım.. sıhhı tesisat ustasıyım pprc ve pvs tesiisat yapmakyım nasıl baş vuruyoruz ?

 154. Ali Eren diyor

  Nerden başvuru yapabiliriz acaba

 155. Ali Eren diyor

  Nerden başvuru yapabiliriz acaba form nerde dolduralım hemen

 156. Adem diyor

  Genç ve kolay öğrenebilen biriyim ne iş olursa yaparım sizinle çalışmak istiyorum başvuruları nereden yapılır bilemediğim için size ulaşmak istedim

 157. Bayram diyor

  İş arıyorum 10 yıllık pasaportum hazır yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 158. azad diyor

  sizden güzel haber bekliyom lutfen cvp verin

 159. Çetin diyor

  Merhaba bende çalışmak istiyorum

 160. İsmettimas diyor

  Ben temizlik tecrübem var çalıştım esim ve ben çalışmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

 161. Sinan. diyor

  Kaynak alçıpan ustasıyım terzilikte yaparım garsunlukta yaptım numaram 05399163625

 162. Sinan. diyor

  B2 Ehliyetimde var şoförlüğümde var

 163. Sinan. diyor

  30 yaşındayım

 164. Ömer başdaş diyor

  6 yılık alçıpan alçı boya ustasıyım.

 165. Selim diyor

  Beni almanyaya gotuuuurun

 166. Yusif diyor

  Bana seramik işi lazım

 167. Hakan diyor

  Bayan kuaförüyüm hala hazırda salonum var işletiyorum kendi yerim yaşım 42 tüm belgelerim mevcuttur yurt dışında çalışmak istiyorum

 168. Umut diyor

  Hava limanında çalışmak

 169. Sertaç diyor

  Belgeleri eksiksiz tır şöförü

 170. Birdal diyor

  Ben Almanya dayım eğer öyle birsey olursa gelirim az birsey almanca var bende 1yillik vizem Bile var

 171. Meryem diyor

  iş ariyorum 24 yaşındayım

 172. Erdoğan diyor

  Başvuru formunun gizlemişler herhalde

 173. Yalçın uzunali diyor

  Havalimanında çalışmal

 174. Fevzi diyor

  Selamlar olsun ben tır şöförüyüm harfiyat ve uzunyol yaş 39 hayalim almanyada çalışmaktır

 175. Fevzi diyor

  Evet devamlı çalışmak istiyorum

 176. Doğanay korkmaz diyor

  Selam aleyküm efendim hayırlı günler dilerim ben yurt dışında çalış Mak için muracat etim ve bir çok ülkede çalış tim ve yurt dışı tercubem var ve turkiye İstanbul yeni havlimanın da çalış tım ordan da tercubem var asıl mesleğim sovuk demirci ustasıyım mesleğim bu ama iş olur sa yapmaya hazırım saygı larımı sunarım .

 177. Baky diyor

  şu an ben polonyadayim. ama bende almanyada çalişmak istiyorum

 178. Mehmet Gürler diyor

  Başvuruyu nerden yapıyoruz

 179. FATIH diyor

  SELAM ALMANYA DA CALISMAK ISTIYORUM HAVALIMANI OLUR KAMYON SOFORU OLUR butun evraklarım tam src ve pısko teknık D sınıfı ehlıyete sahıbım

 180. Eyüp mustafa esenkurt diyor

  Havalimanı işi istiyorum

 181. enes diyor

  bende calışmak iştiyorm

 182. enes çelik diyor

  bende calışmak iştiyorm

 183. enes çelik diyor

  clışmak istiyorum

 184. erdinc diyor

  merhaba benim adim erdinc polat bende yurt dısında calışmak istıyorum yardımcı olur musunuz acaba

 185. Irem diyor

  Calismak istiyorum

 186. Mustafa diyor

  Almanya havalimanı
  Frankfurt AirPort
  Başvuru onayı bekleniyor…

 187. Mehmet diyor

  Ben beton pompa opatartörüyüm yurt dışı deneyimim var tüm belgelerim vardır iş arıyorum yurt dışında t

 188. Süleyman diyor

  Nasıl başvuru yapabilirsiniz

 189. Serdal kaya diyor

  Yahu arkadaş tamam iyi de form denen bu zıkkım bu sayfanın neresinde yahu aynı sayfaya dönüp dolaşıp geri geliyorum bunaldım form sayfası aramaktan

 190. Cumali KUZU diyor

  Elektrik ustasıyım ustalık belgem mevcuttur. Almanyada çalışmak istiyorum.

 191. Halil diyor

  Kamyon şoförüyum

 192. Hasan diyor

  Çalışmak istiyorum

 193. Necip rahim diyor

  Askerliğimi uçak bakımcı olarak yaptım

 194. Kerim diyor

  Bende gitmek istiyorum Akrabalarım orda calisuor aile olarak banada yardımcı olurmuanuz

 195. Kerim diyor

  Bende gitmek istiyorum yaş 18 buçuk aile min yarısı ALMANYA DA BANADA YARDİMCİ OLURMUSUNUZ İSİMİN HAKİNİDA VERİRİM A1 ALMANCAM VAR BANA GERİ DONUS YAPSANIZ SEVİNİRİM

 196. Kerim diyor

  Yaş 18 buçuk beni görürseniz sevinirim işimin hakını veririm A1 almacam var ve aile min yarışı almanyada tsk

 197. Kerim diyor

  Beni görün

 198. Ramazan diyor

  Ben alçı boya ustayım herşeyim tamam gerçekten işimi severek ve özenerek yaparım

 199. İlhami diyor

  Selam ben Almanya’da çalışmak istiyorum

 200. Fahri diyor

  Merhaba ben almanyada çalışmak istiyorum elektirik elektronik şoför makine operatör garsonluk oksijen kaynak meslek bulunur bende

 201. Suat ardic diyor

  Almanya’da calismak isterim makine imlati yapıyorum E ehliyetim var

 202. Erkan diyor

  Her işi yaparim

 203. Veysi yüksekdağ diyor

  Merhaba ben almanyadayım yaklaşık bir senideir almanyadayım almancam yok calışmak istiyorum restorantı calıştım garsonluk yaptım salatacılık yaparım salatatan anıyorum iş olsun yaparım temizlikcite yaparım elimden her iş gelir işimi severek yaparım saygılar 01633665654 bu benim ceyp telefonum haberinizi bekliyorum iyi akşamlar

 204. Nurgül öncel diyor

  Merhabalar ben ve eşim twkstil sektöründe 27 yıldır tecrübeliyiz eşim100 kisilik bir firmada bant şefligi yapıyor bende usta makinacıyız dokuma üzerine ustayız

 205. Alihan diyor

  Sivil havacılık mezunuyum her işi yaparım

 206. Alihan diyor

  Sivil havacılık mezunuyum her işi yaparım yurt dışı çalışma diplomam var

 207. Erdal diyor

  Selam aleyküm bir kaç güzel mesleğin var her işi yapabilirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.